The Mandalorian: An Original Novel zostanie wydana za 6 dni
Premiera Star Wars: Battles that Changed the Galaxy za 6 dni
Premiera serialu The Book of Boba Fett za 63 dni
"The Book of Boba Fett" - data premiery
 
Wieści ze ŚwiataDzisiaj ujawniono datę premiery serialu "The Book of Boba Fett". Będzie to 29 grudnia tego roku. Przypomnijmy, że jest to spin-off serialu "The Mandalorian", koncentrujący się na Bobie Fetcie i Fennec Shand, granych przez Temuerę Morrisona i Ming Na Wen. Poniżej możecie zobaczyć plakat.

 
· Urthona dnia 30 września 2021 00:01:51 · Drukuj
Zapowiedź gry "Star Wars: Hunters"
 
GryW przyszłym roku ukaże się gra "Star Wars: Hunters" . Będzie to kooperacyjna produkcja, w której gracze będą walczyć zarówno z innymi ludźmi jak i botami. Akcja ma toczyć się między "Powrotem Jedi" a "Przebudzeniem Mocy". Ukaże się na Nintendo Switch oraz urządzenia z systemem Android i IOS i co ważniejsze, będzie darmowa.

 
· Urthona dnia 16 września 2021 08:53:56· 0 komentarzy · 77 czytań · Drukuj
Zapowiedź remake'u "Knights of the Old Republic"
 
GryKilka dni temu na wydarzeniu PlayStation Showcase pokazano krótki materiał promocyjny dotyczący remake'u gry "Knights of the Old Republic". Póki co nie ma szczegółów, ale za produkcję odpowiada firma Aspyr, a gra ukaże się na PS5 oraz pecety.

 
· Urthona dnia 14 września 2021 08:17:47 · Drukuj
Raport z działalności - Lipiec|Sierpień 2021
 
Strona & SpołecznośćDla dowolnego Mandalorianina, rodzina jest najważniejsza. Wpaja się to od dnia narodzin. obojętnie czy dołączasz do klanu poprzez więzy krwi czy adopcję, każdy Mandalorianin oczekuje, że będzie miał pewnego dnia dzieci którym przekaże nasze tradycje.
Akaavi Spar tłumacząca Mandaloriańską kulturę wychowania, Star Wars: The Old RepublicMinął sierpień, nadszedł zatem czas na raport z działalności naszej organizacji!

Publicystyka wzbogaciła się ostatnio o jedną pracę: Marik opublikował swój artykuł Co odrzucili Nowi Mandalorianie, czyli pełnia zbrodni Satine Kryze.

Za to w Galerii można oglądać aż 15 nowych obrazków, w tym sześć autorstwa Dhadral i dziewięć wykonanych przez Hashhanę. Można zapoznać się z nimi tutaj.

Polecamy również zajrzeć do naszego działu o Twórcach SW, który przez ostatnie kilka miesięcy jest poszerzany o wiele nowych haseł, głównie dzięki pracy Marika.


Miał przeczucie, że Mandalorianie zostaną wkrótce potraktowani jak źródło kłopotów. Wszystko przez to, że byli niezależni, nie uznawali żadnych organizacji ani reguł, których sami nie zatwierdzali. Wcześniej czy później musiało to wpędzić Mandalorę w tarapaty. Komandos był tego pewien.
Przemyślenia RC-1309 Ninera na temat przyszłości Mandalory w reliach Imperium Galaktycznego, Komandosi Imperium: Legion 501Temat na forum.

 
· Behot dnia 07 września 2021 17:41:12 · Drukuj
Raport z działalności - Czerwiec 2021
 
Strona & SpołecznośćMandalorianie lubili rozsądne kompromisy. Najlepsze umowy według nich to takie, w których obie strony są zadowolone, ale też takie, w których jedna strona była zachwycona, a druga martwa.
Mandaloriański sposób osiągania celów, Dziedzictwo Mocy: PoświęceniePublikujemy raport z czerwcowej działalności naszej organizacji.

Publicystyka wzbogaciła się w tym miesiącu o piętnaście nowych prac. Marik tym razem opublikował aż dziewięć artykułów z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars": Wikingowie, Duncan z Szarej Straży, Żelazny Byk, Maric Theirin, Thorin II Dębowa Tarcza, Geralt z Rivii, Bractwo Stali, Éomer syn Éomunda, i Aragorn II Elessar. Napisał również 3 inne teksty: Najsłynniejsze pojedynki Mandalorian z użytkownikami Mocy, Czy Din Djarin jest dobrym Mando`ad? oraz Czy Bo-Katan sprawdza się jako przywódczyni?
Hashhana natomiast dodała 3 nowe teksty po angielsku: A bit about Jaster Mereel, Mandalorians showing their face oraz Some thoughts after watching Season 2 of The Mandalorian.


Ponad dwudziestu strażników, którzy uszli cało z jatki, wycofywało się właśnie w stronę przednich siedzeń. Na widok Mandalorian natychmiast otworzyli ogień - spowalniając atak, ale tylko nieznacznie. Strzały z ich blasterów nie wyrządzały Mandalorianom najmniejszej krzywdy , najwyżej impet uderzenia ścinał któregoś z nóg, ale delikwent wstawał, niezrażony, i parł naprzód.
Dziedzictwo Mocy: NiezwyciężonyTemat na forum.

 
· Behot dnia 22 lipca 2021 21:10:28 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,176,888 unikalne wizyty