Boba Fett zadebiutuje w Star Wars Adventures 9 za 1 dni
Premiera 15. odcinka The Bad Batch za 3 dni
Star Wars Legends Epic Collection: The Original Marvel Years Vol. 5 pojawi się za 7 dni
Premiera 16. odcinka The Bad Batch za 10 dni
Raport z działalności - Czerwiec 2021
 
Strona & SpołecznośćMandalorianie lubili rozsądne kompromisy. Najlepsze umowy według nich to takie, w których obie strony są zadowolone, ale też takie, w których jedna strona była zachwycona, a druga martwa.
Mandaloriański sposób osiągania celów, Dziedzictwo Mocy: PoświęceniePublikujemy raport z czerwcowej działalności naszej organizacji.

Publicystyka wzbogaciła się w tym miesiącu o piętnaście nowych prac. Marik tym razem opublikował aż dziewięć artykułów z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars": Wikingowie, Duncan z Szarej Straży, Żelazny Byk, Maric Theirin, Thorin II Dębowa Tarcza, Geralt z Rivii, Bractwo Stali, Éomer syn Éomunda, i Aragorn II Elessar. Napisał również 3 inne teksty: Najsłynniejsze pojedynki Mandalorian z użytkownikami Mocy, Czy Din Djarin jest dobrym Mando`ad? oraz Czy Bo-Katan sprawdza się jako przywódczyni?
Hashhana natomiast dodała 3 nowe teksty po angielsku: A bit about Jaster Mereel, Mandalorians showing their face oraz Some thoughts after watching Season 2 of The Mandalorian.


Ponad dwudziestu strażników, którzy uszli cało z jatki, wycofywało się właśnie w stronę przednich siedzeń. Na widok Mandalorian natychmiast otworzyli ogień - spowalniając atak, ale tylko nieznacznie. Strzały z ich blasterów nie wyrządzały Mandalorianom najmniejszej krzywdy , najwyżej impet uderzenia ścinał któregoś z nóg, ale delikwent wstawał, niezrażony, i parł naprzód.
Dziedzictwo Mocy: NiezwyciężonyTemat na forum.

 
· Behot dnia 22 lipca 2021 21:10:28 · Drukuj
Zapowiedź nowej antologii animowanej
 
Filmy22 września na Disney+ zadebiutuje seria animowana "Star Wars: Visions". Utrzymane w stylu anime epizody (będzie ich 5, dostępnych od razu) będą trwać od 10 do 15 minut, a stworzą je japońskie studia. W jednym z nich zobaczymy Bobę Fetta.

 
· Urthona dnia 04 lipca 2021 12:33:28 · Drukuj
Zapowiedź kolejnej figurki Dina Djarina i Grogu
 
GadżetyW październiku do sprzedaży trafi kolejna figurka z serialu "The Mandalorian" przedstawiająca Djarina i Grogu. Sprzedawana będzie w dwóch wersjach - droższej z dodatkami typu ustawiana osobno figurka "baby Yody" czy specjalny pokrowiec służący do jego transportu - za 375 dolarów oraz zwykłej za 330 dolarów. Producentem jest firma Hot Toys.

 
· Urthona dnia 27 czerwca 2021 16:58:20 · Drukuj
Raport z działalności - Maj 2021
 
Strona & SpołecznośćDobrze więc. Zdałeś każdy test, jaki dla ciebie przygotowałem i nie mam żadnych wątpliwości, że twoje klony będą najgroźniejszymi żołnierzami, jakich znała Galaktyka.
W odpowiednim czasie będą oni kluczowym elementem w zagładzie Jedi.

Darth Tyranus do Jango Fetta po ostatecznym ustaleniu warunków umowy na wykorzystanie materiału genetycznego łowcy do produkcji klonów na Kamino, Jango Fett: ŁowyMinął maj, tradycyjnie więc publikujemy raport z działalności!

Publicystyka wzbogaciła się w tym miesiącu o siedem nowych prac. Marik tym razem opublikował aż sześć artykułów z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars": Danse, Preston Garvey, Sir Anduin Lothar, Cullen Rutherford, Avelina Vallen i Kesandra Pentaghast. Behot natomiast zadebiutował w dziale publicystyki swoim artykułem o treningu walki wręcz mandaloriańskich wojowników.

Na stronie ukazał się również 27. Wizjer Manda`Yaim – tym razem dotyczył on sposobów pozyskiwania informacji.


– Podoba ci się armia, Mistrzu Jedi? – spytał Jango Fett.
– Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ją w akcji – odrzekł Kenobi.
Jango spoglądał na niego z uwagą, szukając ukrytego w jego słowach podtekstu. A potem, jakby doszedł do wniosku, że w zasadzie nie ma to wielkiego znaczenia, błysnął zębami w uśmiechu.
– Zrobią, co do nich należy. Gwarantuję.

Rozmowa Obi-Wana Kenobiego z Jango Fettem, Gwiezdne Wojny Część II: Atak KlonówTemat na forum.

 
· Behot dnia 11 czerwca 2021 12:57:51 · Drukuj
Figurka Mandalorianina i Grogu
 
GadżetyW lipcu do sprzedaży (także w Polsce) trafi figurka Dina Djarina i Grogu z serialu "Mandalorianin". Będzie miała 23 cm wysokości, ważyć 580 gramów. Kupić ją będzie można np. tutaj w cenie 780 zł.
 
· Urthona dnia 03 czerwca 2021 11:45:28 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,838,659 unikalne wizyty