Komiks Bounty Hunter 12 wprowadzający do Wojny Łowców Nagród pojawi się za 4 dni
1. tom nowej serii Egmontu - "Łowcy Nagród" - wydany zostanie za 4 dni
Premiera 4. odcinka The Bad Batch za 6 dni
Komiks Doctor Aphra 10 wprowadzający do Wojny Łowców Nagród pojawi się za 11 dni
Raport z działalności - Kwiecień 2021
 
Strona & Społeczność
Mandalorianin wylądował ciężko na nogach, warknął i błyskawicznie wystrzelił dwie strzałki w twarz padawana. Shigar odbił je mieczem i zwinnie stawiając stopy, ruszył w kierunku łowcy nagród. Dystans działał na jego niekorzyść. Mandalorianie byli mistrzami walki na odległość i potrafili wiele poświęcić, byleby uniknąć walki wręcz – chyba że chodziło o starcia na okrytych złą sławą arenach dla współczesnych gladiatorów.
Padawan Shigar Konshi starający się przetrwać starcie z mandaloriańskim łowcą, The Old Republic: Fatalny SojuszMinął kwiecień, czas więc na raport z działalności!

Galeria w tym miesiącu wzbogaciła się o jedną pracę autorstwa Mahiyany. Można zobaczyć ją tutaj.

Do działu z publicystyką trafiło aż siedem nowych prac. Trzy autorstwa Marika: Rozważanie o operacji Wycięcia Mandalorian, a także Rebelia czy Imperium? Która opcja jest lepsza dla Mandalorian? oraz Dlaczego konflikt Republiki i Mandalorian zawsze jest nieunikniony? . Vaas natomiast napisał nowy tekst z cyklu "Mandalorianie spoza uniwersum Star Wars" dotyczący postaci Punishera, a Hashhana wzbogaciła anglojęzyczną część naszej strony trzema pracami: Hash Q&A #3, New Canon and it`s view on Jango Fett as a Mandalorian oraz "Jaster".

Na stronie pojawiła się również recenzja nowej kolorowanki z postaciami z serialu The Mandalorian, również autorstwa Hashhany.

W Encyklopedii Gier można zaś przeczytać nowe hasło o grze Star Wars: Galaxy of Heroes.


Mandalorianin wykorzystał zaskoczenie, zanurkował, prześliznął się pod jego gardą i zacisnął palce na gardle. Padawan był kompletnie zaskoczony – przecież Mandalorianie nie walczą w zwarciu!
Shigar Konshi boleśnie przekonuje się, do czego zdolny jest przyparty do muru Mandalorianin, The Old Republic: Fatalny SojuszTemat na forum.

 
· Behot dnia 07 maja 2021 22:34:13 · Drukuj
Start serialu "The Bad Batch"
 
Wieści ze ŚwiataJak już wspominaliśmy, dzisiaj na kanale Disney+ pojawił się pierwszy, trwający 75 minut odcinek serii "The Bad Batch", opowiadający o przygodach znanych z TCW klonów z oddziału Parszywa Zgraja. Odcinek nosi tytuł "The Aftermath", zaś kolejny, "Cut and run" pojawi się 7 maja.

 
· Urthona dnia 04 maja 2021 20:05:07 · Drukuj
Zapowiedź serii komiksów o Jabbie
 
Komiksy
W ramach cyklu "War of the Bounty Hunters", o którym już pisaliśmy, pojawi się seria komiksów o Jabbie, który ściga Bobę Fetta. Scenariusz napisze Justina Ireland, rysunki wykona m. in. Luca Pizarri. Komiks w sprzedaży znajdzie się czerwcu tego roku.
 
· Urthona dnia 23 kwietnia 2021 19:22:33 · Drukuj
Polskie premiery z The Mandalorian
 
KsiążkiZa sprawą wydawnictwa Olesiejuk, książki i kolorowanki z serialu The Mandalorian zadebiutują na polskim rynku.

Dzisiaj do sklepów trafiła pozycja dla młodszych czytelników, a mianowicie Star Wars The Mandalorian. Moje kolorowanki., w cenie 7,99 zł. Kolejne pozycje pod wspólną nazwą Star Wars. The Mandalorian. Superkolor pojawią się 28 kwietnia. Obie mają mieć po 120 stron i kosztować 14,99 zł. Zaś już 4 maja na półki księgarń ma trafić The Mandalorian. Star Wars, którą napisał Schreiber Joe, zaś na rodzimy język przetłumaczył Kietzman Krzysztof. Książka będzie mieć 200 stron i kosztować 29,99 złotych.


 
· Hashhana dnia 14 kwietnia 2021 18:11:29 · Drukuj
Raport z działalności - Marzec 2021
 
Strona & Społeczność
Oto dlaczego nie zdołasz na zgładzić, aruetii. (...) Jesteśmy czymś więcej niż tylko grupą istot albo wojskiem, aruetii. Jesteśmy kulturą. Jesteśmy ideą.
A idei nie można zgładzić - za to my bez problemu możemy zabić ciebie.

Ranah Teh Naast, Komandosi Imperium: Legion 501


Raport zaczniemy tradycyjnie od nowości w galerii - tym razem opublikowaliśmy pięć prac. Trzy z nich narysowała Hashhana, a dwie kolejne już jakiś czas temu wykonała Sh`ehn. Zobaczyć je można tutaj.

W dziale z Fanfikami pojawiły się dwa opowiadania autorstwa Marika: Galaktyka nie jest czarno-biała i Ścieżka wojownika.

Marik napisał też trzy teksty do działu z publicystyką. Są to: Co przyciągnęło Jedi do Mandalorian?, Revan - pogromca czy zbawca Mandalorian? i Czy mandaloriańskie imperium mogło opanować galaktykę?

Oprócz tego na stronie pojawiły się dwie nowe recenzje: rozszerzenia do gry The Sims 4: Wyprawa na Batuu autorstwa Dhadral i moda do gry Mount and blade - Star Wars Conquest autorstwa Marika.

W marcu opublikowaliśmy też 26. Wizjer Manda`Yaim - tym razem poruszający kwestię mandaloriańskiej motywacji do walki.

Dobra para blasterów pozwala poradzić sobie niemal ze wszystkim. A z tym z czym nie, radzą sobie wysokiej jakości środki wybuchowe.
o mandaloriańskim rozwiązywaniu problemów, The Old RepublicTemat na forum.

 
· Shehn dnia 30 marca 2021 21:42:46 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,410,873 unikalne wizyty