Premiera serialu The Book of Boba Fett za 29 dni
Raport z działalności - Wrzesień|Październik 2021
 
Strona & Społeczność– Uważasz, że jestem leniwy i głupi – burknął.
– Nieprawda – zaprzeczył Munin. – Nakrzyczałem na ciebie, żeby cię zdenerwować, bo wiedziałem, że tylko wtedy dasz z siebie wszystko. – Zaczekał, aż chłopiec opróżni miskę i napełnił ją ponownie. – To dlatego, że prawdziwe źródło siły tkwi tutaj. – Postukał palcem w głowę. – Jeżeli naprawde tego pragniesz, możesz zmusić swoje ciało do czego tylko chcesz. To się nazywa wytrzymałość. Kiedy wiesz, do czego jesteś zdolny, kiedy znasz swoje możliwości, czujesz się wspaniale, bo masz świadomość, że nikt nie jest w stanie cię skrzywdzić. Jesteś silny w każdym tego słowa znaczeniu.

Munin Skirata do swojego przybranego syna, Kala, Komandosi Republiki: Rozkaz 66Minął październik, przyszła więc pora na raport z działalności.

Nasza strona wzbogaciła się w tym czasie o dwa teksty w dziale fanfików: Wizja wartości Mandalorian oczami Merela autorstwa Merela oraz Zagubiony w czasie autorstwa Marika.

W dziale dotyczącym Innych Dzieł znalazła się nowa praca autorstwa Mahiyany. Jest to tegoroczna edycja mandaloriańskich dyni.

Również Mahiyana dodała na stronę aż 3 nowe obrazki. Można je wszystkie obejrzeć tutaj i tu.


A tymczasem znajdź sobie jakąś ścianę i się o nią oprzyj. Podczas najazdów śpimy w zbrojach. Przywykniesz.
Koblus Sornell do Zayne'a Carricka, Knights of the Old Republic: WarTemat na forum.

 
· Behot dnia 21 listopada 2021 12:56:44 · Drukuj
Oficjalny trailer "Book of Boba Fett"
 
Wieści ze ŚwiataJak zapewne pamiętacie, w grudniu odbędzie się premiera serialu "The Book of Boba Fett". Dzisiaj niespodziewanie pojawił się trailer. Zapraszamy do obejrzenia:

 
· Urthona dnia 01 listopada 2021 17:26:40 · Drukuj
"The Book of Boba Fett" - data premiery
 
Wieści ze ŚwiataDzisiaj ujawniono datę premiery serialu "The Book of Boba Fett". Będzie to 29 grudnia tego roku. Przypomnijmy, że jest to spin-off serialu "The Mandalorian", koncentrujący się na Bobie Fetcie i Fennec Shand, granych przez Temuerę Morrisona i Ming Na Wen. Poniżej możecie zobaczyć plakat.

 
· Urthona dnia 30 września 2021 00:01:51 · Drukuj
Zapowiedź gry "Star Wars: Hunters"
 
GryW przyszłym roku ukaże się gra "Star Wars: Hunters" . Będzie to kooperacyjna produkcja, w której gracze będą walczyć zarówno z innymi ludźmi jak i botami. Akcja ma toczyć się między "Powrotem Jedi" a "Przebudzeniem Mocy". Ukaże się na Nintendo Switch oraz urządzenia z systemem Android i IOS i co ważniejsze, będzie darmowa.

 
· Urthona dnia 16 września 2021 08:53:56· 0 komentarzy · 120 czytań · Drukuj
Zapowiedź remake'u "Knights of the Old Republic"
 
GryKilka dni temu na wydarzeniu PlayStation Showcase pokazano krótki materiał promocyjny dotyczący remake'u gry "Knights of the Old Republic". Póki co nie ma szczegółów, ale za produkcję odpowiada firma Aspyr, a gra ukaże się na PS5 oraz pecety.

 
· Urthona dnia 14 września 2021 08:17:47 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 16,334,740 unikalne wizyty