Komiks Bounty Hunter 12 wprowadzający do Wojny Łowców Nagród pojawi się za 4 dni
1. tom nowej serii Egmontu - "Łowcy Nagród" - wydany zostanie za 4 dni
Premiera 4. odcinka The Bad Batch za 6 dni
Komiks Doctor Aphra 10 wprowadzający do Wojny Łowców Nagród pojawi się za 11 dni
Zwiastun serialu "The Bad Batch"
 
Wieści ze ŚwiataKlony z oddziału zwanego "Złą Partią" pojawiły się w siódmym sezonie "The Clone Wars". Wczoraj dostaliśmy oficjalną zapowiedź serialu o nich, o której wspominano od jakiegoś czasu. Akcja rozgrywa się po Wojnach Klonów. Zadebiutuje w 2021 r. a za sterami stoją Dave Filoni, Athena Portillo, Brad Rau i Jennifer Corbett.


 
· Urthona dnia 11 grudnia 2020 20:49:29 · Drukuj
Raport z działalności - Listopad 2020
 
Strona & SpołecznośćAnakin: Do kogo należy ten hełm?
Windu: Należał do łowcy nagród którego zabiłem na Geonosis. Nazywał się Jango Fett. (...) Boba był na Geonosis kiedy zginął jego ojciec. Patrzył na jego śmierć.
Anakin: Stąd te wszystkie problemy.
Windu: Właśnie.

Rozmowa o młodym Fetcie, Wojny Klonów: Wracaj do domu, R2


Listopad dobiegł końca - przyszedł czas na kolejny Raport z Działalności!

Jak co miesiąc, zaczynamy od nowości w Galerii. W listopadzie dodaliśmy trzydzieści dziewięć nowych prac: po jednej autorstwa Tarry i Sh`ehn a także pięć szkiców wykonanych przez Tragosa. Najwięcej - trzydzieści dwie grafiki - stworzyła Dhadral, która postanowiła zmierzyć się z wyzwaniem Huevember. Wszystkie nowe prace zobaczyć można klikając w link.

Z kolei w dziale z Publicystyką opublikowaliśmy cztery teksty, wszystkie napisane przez Marika. Są to: rozważania o tym, Która broń powinna być bronią Mandalora?, a także trzy kolejne charakterystyki z cyklu Mandalorianie poza uniwersum Star Wars: Król Artur, Uthred z Bebbanburga i Artur Morgan.

Nowościami może się pochwalić również dział z Recenzjami - Marik opisał wrażenia z ostatnich odcinków serialu The Mandalorian: Chapter IX: The Marshal, Chapter X: The Passenger, Chapter XI: The Heiress, Chapter XII: The Siege i Chapter XIII: The Jedi. (Przypominamy, że recenzje mogą zawierać bezpośrednie odniesienia do fabuły poszczególnych odcinków).

Na koniec należy wspomnieć o Innych dziełach, w których pojawiły się artykuł ze zdjęciami figurek pomalowanych przez Kuela, a także, jak co roku, tradycyjne już mandaloriańskie dynie stworzone przez Mahiyanę.


Z tego, czego się do tej pory dowiedziała, wynikało, że współpracownicy Fetta żyli prawie tak samo krótko jak jego wrogowie. Za to Fett - o ile mogła to stwierdzić - równie dobrze mógł być nieśmiertelny.
Spostrzeżenia o Bobie, Spisek Xizora


Temat na forum.

 
· Shehn dnia 01 grudnia 2020 09:33:14 · Drukuj
Zapowiedzi książek związanych z "The Mandalorian"
 
KsiążkiDrugi sezon "Mandalorianina" jest już na półmetku, a tymczasem pod koniec tego i w przyszłym roku pojawią się książki związane z pierwszym sezonem. I tak:


1 grudnia tego roku najmłodsi dostaną książeczkę pt. "The Mandalorian: A Clan of Two" autorstwa Brooke Vitale. Koncentrować się będzie na pierwszym sezonie. Dodatkowo autorka napisze kolejną pt. "The Mandalorian: Allies & Enemies", w której jak tytuł wskazuje, poznamy wrogów i przyjaciół Dina Djarina. Obie książki będą miały także naklejki.15 grudnia ukaże się książka Phila Szostaka pt. "The Art of The Mandalorian (Season One)". Jak wskazuje nazwa, będzie to album poświęcony pierwszemu sezonowi serialu. Znajdziemy tam concept arty, rysunki kostiumów, postaci itp. Będzie miała 256 stron.Kolejną książką będzie powieść będąca adaptacją serialu, autorstwa Adama Christophera. Ukaże się w listopadzie przyszłego roku.
 
· Urthona dnia 21 listopada 2020 18:52:20 · Drukuj
Jesse Harlin - projekt z Vode An
 
Wieści ze ŚwiataW internecie pojawiła się informacja o tym, że jeden z nowych projektów Jessego Harlina, kompozytora znanego m. in. ze ścieżki dźwiękowej do gry Star Wars: Republic Commando może dotyczyć Mandalorian. Artysta we wpisie na Twitterze zdradził, że ostatnio powrócił do pracy nad Vode An, jedną z tradycyjnych mandaloriańskich pieśni, które usłyszeć można we wspomnianej wyżej grze.
Więcej informacji znaleźć możecie na blogu Rebelianckie Szumowiny.
 
· Shehn dnia 04 listopada 2020 05:39:09· 0 komentarzy · 330 czytań · Drukuj
Raport z działalności - Październik 2020
 
Strona & Społeczność
Ten, kto podąża ścieżką Mandalorian, jest zarazem łowcą i zwierzyną. Czy ktoś, kto wybiera taką drogę, może być tchórzem?
Mandaloriańska Płatnerz, The Mandalorian - Chapter IIICzas na tradycyjne podsumowanie minionego miesiąca! W październiku wiele się u nas działo:

Do Galerii dodaliśmy trzydzieści trzy fanarty. Trzydzieści jeden wyszło spod ręki Mahiyany, która podjęła wyzwanie Inktober 2020. Oprócz tego po jednej pracy stworzyły Dhadral i Sh`ehn. Wszystkie nowe grafiki zobaczycie tutaj.

W dziale z Fanfikami opublikowaliśmy Rój, opowiadanie w klimacie grozy, napisane przez Shwarrza (Paybacka).

Dział z Publicystyką wzbogacił się o trzy kolejne teksty Marika. Ich tematyka obejmuje rozważania o czołowych postaciach z seriali TCW i REBELS: Czy Darth Maul był Mandalorem?, Walka Bo-Katan z Maulem, a także Czy Sabine jest dar`manda?

W Innych Dziełach pojawiły się zdjęcia figurek pomalowanych przez Kuela; a także stworzony przez Dhadral filmik.

Należy również wspomnieć o nowościach w Bazie Cytatów, do której dodaliśmy materiały z pierwszego sezonu serialu The Mandalorian. Nowo dodane podstrony zawierają cytaty Dina Djarina, Mandaloriańskiej Płatnerz i Paza Vizsli; a także cytaty z kolejnych odcinków: Chapter I, Chapter II, Chapter III, Chapter IV, Chapter V, Chapter VI, Chapter VII i Chapter VIII.

W tym miesiącu ukazała się też niejako jubileuszowa, 25. edycja Wizjera, poruszająca temat przekazywania dziedzictwa kulturowego Mandalorian.

Na koniec należy dodać, że 29.10.2020 obchodziliśmy 13. rocznicę założenia Manda`Yaim - Briikase Manda`Yaim Gote`tuur! Dziękujemy wszystkim członkom, byłym członkom i sympatykom naszej organizacji. T

Ale optujący za pokojem zostali zakrzyczani: Jeśli Mandalorianie nie będą wojownikami, to nie będą tym samym Mandalorianami.
O wiecznie niespokojnej naturze Mandalorian, The Essential Guide to Warfare


Temat na forum.

 
· Shehn dnia 28 października 2020 18:59:38 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,410,914 unikalne wizyty