Mający miejsce w Toruniu Copernicon rozpocznie się za 32 dni
Mający miejsce w Toruniu StarForce rozpocznie się za 57 dni
Dziesiąta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 69 dni
Premiera VIII epizodu Star Wars będzie miała miejsce za 116 dni
Raport z działalności - Marzec 2017
 
Strona & SpołecznośćSkirata był magnesem dla dziwaków i zbłąkanych: jeśli ktoś szukał sensu przynależności, Skirata sprawiał, że odczuwali tę przynależność jak nikt nigdy. Była to umiejętność bardzo przydatna dla sierżanta, jeżeli umiał połączyć żołnierzy jak rodzinę, a jednocześnie miał władzę ojca. Często trudno było powiedzieć, gdzie zaczynało się jedno, a kończyło drugie. Nie był pewien, czy to ważne. Jusik - sprytny, samotny i coraz bardziej na bakier z polityką Jedi - emanował potrzebą akceptacji: wynik był nieunikniony. Skirata walczył, aby połączyć wykorzystanie wrażliwości Jedi z wytargowaniem najlepszego układu dla klonów.

O charakterze Skiraty, Komandosi Republiki: Prawdziwe Barwy


Minął marzec, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dziesięć prac: dziewięć od Hashhany i jedną od Sh'ehn.

Dodatkowo Mahiyana zrecenzowała pięć odcinków Rebeliantów: W Ciemności, Dzień Imperium, Zbieranie Mocy, Ścieżka Jedi i Układ idioty

Mandalorianie byli dobrzy w strategicznym znikaniu. Vau opowiadał Jusikowi, jak chytrze potrafią rozpraszać się i znikać w mgnieniu oka, bez pozostawienia jakichkolwiek śladów, żeby niebawem się przegrupować i przystąpić do kontrataku. Określił próbe ich pokonania jak usiłowanie zgniecenia kropli rtęci. Możesz w nią tłuc młotkiem z całej siły, a ona tylko się rozprasza na mniejsze kropelki, by potem powstać z nich od nowa, błyszcząca i piekna, jakby nic się nie stało Jusikowi podobało sie to porównanie, bo dowodziło, że nikt nigdy nie da rady pokonać Mando`ade. Wielu już próbowało, ale nic z tego nie wyszło.

O Mandaloriańskich zwyczajach, Komandosi Imperium: Legion 501Temat na forum
 
· Mahiyana dnia 31 marzec 2017 13:30:08 · Drukuj
Zapowiedź finału trzeciego sezonu "Rebels"
 
RebelsZa tydzień wyświetlony zostanie ostatni, godzinny (bez reklam zaś zapewne 45-minutowy) odcinek trzeciego sezonu "Rebels" zatytułowany "Zero Hour". Dziś pojawił się oficjalny preview. Zapraszamy do obejrzenia.


Temat na forum
 
· Urthona dnia 18 marzec 2017 21:31:34 · Drukuj
Raport z działalności - Luty 2017
 
Strona & SpołecznośćSpojrzał na stojącą przed nim dziewczynę. Doskonale umięśniona, nosiła ciężkie buty i praktyczny pancerz. Nie miała żadnych ozdób, a na ramieniu powiesiła zniszczony, bezkształtny worek; jego właścicielka najwyraźniej nie zwracała uwagi na modę.

Boba poznający Mirtę, Braterstwo Krwi


Minął luty, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o siedem prac: trzy od Mahiyany i po jednej od Sh'ehn, Nomi, Larwy oraz Mary.

Inne Dzieła wzbogaciły się o foremkę na ciasteczka autorstwa faulfett oraz miskę z jamą Sarlacca autorstwa Mahiyany.

Dodatkowo Mahiyana zrecenzowała pięć odcinków Rebeliantów: Iskra Rebeli, Droidy w Kłopotach, Lot Myśliwcem, Powrót starych mistrzów i Kadet Ezra.

O kobietach można myśleć podczas wojny na dwa sposoby, synu - zaczął. - Można pozwolić, żeby zaprzątnęły całą twoją uwagę do tego stopnia, że przestaniesz się troszczyć o własne bezpieczeństwo i w konsekwencji dasz się zabić. Drugi sposób to przekonanie, że walczysz właśnie dla nich. Można wówczas czerpać siły ze świadomości, że czekają na twój powrót do domu. - Poklepał Darmana otwartą dłonią po policzku... niezbyt lekko, ale jak kochający ojciec. - Wiesz chyba, który sposób wybrać, prawda, Dar?

Skirata radzący Darmanowi jak przetrwać rozłąkę z Etain, Komandosi Republiki: Potrójne ZeroTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 01 marzec 2017 10:56:08 · Drukuj
"Rebels Recon" o odcinku "Legacy of Mandalore"
 
RebelsWczoraj wyemitowano kolejny odcinek "Rebels" zatytułowany "Legacy of Mandalore". Dziś, jak zwykle po emisji, pojawiła się nowa część programu "Rebel Recon", dotycząca właśnie LoM.

 
· Urthona dnia 19 luty 2017 12:16:45 · Drukuj
Zapowiedź nowego odcinka "Rebels" pt. "Legacy of Mandalore"
 
RebelsJuż w sobotę w USA na kanale Disney XD wyświetlony zostanie nowy odcinek "Rebels" zatytułowany "Legacy of Mandalore", będący kontynuacją poprzedniego, czyli "Trials of the Darksaber". Poniżej prezentujemy fragment:


Temat na forum
 
· Urthona dnia 13 luty 2017 18:31:29 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 6,592,541 unikalne wizyty