Dni Fantastyki rozpoczną się we Wrocławiu za 34 dni
11. rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 156 dni
Zapowiedź kolejnej figurki Boby Fetta
 
GadżetyW marcu do sprzedaży trafi figurka Boby Fetta z "Imperium Kontratakuje" od firmy Hot Toys. Gadżet wykonany będzie w skali 1:6 i mierzyć będzie ok. 30 cm wysokości.

Figurka będzie posiadała m. in. 7 szt. wymienialnych dłoni w rękawicach w różnych pozach (np. zaciśnięte pięści), 1 parę zielonych rękawic, 1 parę zółtych nakolanników, 1 parę wymienialnych rąk, 1 parę butów, blaster itp.

Cena to 235 dolarów.


 
· Urthona dnia 13 styczeń 2018 14:32:10 · Drukuj
Raport z działalności - Grudzień 2017
 
Strona & Społeczność- Ile z was słyszało o człowieku znanym jako... - zniżył głos do dramatycznego szeptu -... Boba Fett?
Na te słowa oczy uliczników rozszerzyły się gwałtownie. Jeden po drugim nieśmiało unosili ręce do góry.
- Tak się składa, że znam dawno zapomnianą opowieść o tym najsławniejszym łowcy nagród, jaki kiedykolwiek żył. Chcecie, żebym podzielił się nią z wami?

Rivo o Fettcie, Bez dezintegracji, proszęMinął grudzień, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o pięć prac, wszystkie od debiutującej w galerii Tarry.

Inne dzieła wzbogaciły się za to o pierniczki autorstwa Nomi oraz pierniczki autorstwa Mahiyany.

Przestawił chronometr na tryb odliczania. Sekundy zaczęły znikać z wyświetlacza... Miał niespełna godziną na wyeliminowanie dwóch imperialnych oddziałów.
Łowca odwrócił się i zważył w rękach karabin. Widział tylko jeden problem: co zrobić z trzema minutami, które zostaną mu w zapasie...

Fett ma zawsze idealny plan, Bez dezintegracji, proszęTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 02 styczeń 2018 20:55:45 · Drukuj
Informacje o kolekcji komiksów SW od DeAgostini
 
KomiksyPo zamieszaniu spowodowanym problemami z kupnem kolekcji komiksów Star Wars wydawnictwa DeAgostini, mamy dobre wieści. Kolekcja rozpocznie się od 3. stycznia. Jak donosi strona DeAgostini poświęcona komiksom:

Numer 1. już w kioskach 03.01.2018, numer 2. będzie w sprzedaży 17.01.2018. Do numeru 35. kolejne numery będą ukazywać się co dwa tygodnie w środy. Od numeru 36 do końca kolekcji kolejne numery będą ukazywać się co tydzień w środy.

Prenumeraty kolekcji można dokonać tutaj.
 
· Urthona dnia 05 grudzień 2017 19:13:37 · Drukuj
Raport z działalności - Listopad 2017
 
Strona & SpołecznośćMój tata zawsze stawiał mnie na pierwszym miejscu. Tak powinien postępować każdy ojciec. Nigdy wprawdzie nie współczułem H’bukowi, ale teraz już jestem pewny, że zasługuje na wszystko, co Koalicja Kupców chce mu zrobić. Gdybym miał miękkie serce, już dawno bym go zabił. Nie jestem litościwy, co to, to nie, ale kontrakt wyraźnie mówi, że mam go dostarczyć żywego.

Rozmyślania Boby, Dziedzictwo Mocy - Braterstwo Krwi


Minął listopad, tradycyjnie więc, raport!

Tym razem dość skromnie :)

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o trzy prace jedną od Sh`ehn oraz dwie od Mahiyany.

Tak, był przywódcą rozproszonych Mando'ade. Na Mandalorze z trudem wiązali koniec z końcem farmerzy, hutnicy i członkowie ich rodzin. W rozrzuconych po reszcie galaktyki diasporach żyli także najemnicy, łowcy nagród i inni Mandalorianie. Trudno byłoby nazwać ich narodem. Boba Fett nie był nawet dla nich mężem stanu w takim sensie, w jakim rozumieli to Coruscanie czy Korelianie. Po zakończeniu wojny z Yuuzhan Vongami miał do dyspozycji zaledwie setkę komandosów, ale wszyscy oni zajmowali się tym, co robili Mandalorianie od wielu pokoleń... - Starali się utrzymać przy życiu w sektorze Mandalory, bronili mandaloriańskich enklaw albo brali udział w wojnach innych nacji. Boba nie miał pojęcia, ilu rozproszonych po galaktyce ludzi wciąż jeszcze uważa się za Mandalorian.
Tak czy owak setka wojowników Mando stanowiła siłę, z którą każdy powinien się liczyć. Wszyscy Mandalorianie byli w głębi serca nadal wojownikami... Mężczyźni i kobiety, chłopcy i dziewczęta. Wszyscy od dzieciństwa szkolili się do walki.

O Mandalorianach, Dziedzictwo Mocy - Braterstwo KrwiTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 03 grudzień 2017 11:07:33 · Drukuj
"Science and Star Wars" o gadżetach Boby Fetta
 
Wieści ze ŚwiataW programie "Science and Star Wars" dyskutowane są różne zagadnienia związane z Gwiezdnymi Wojnami i próby sprawdzenia czy coś zadziała w naszym świecie. Dzisiaj ukazał się odcinek poświęcony Bobie Fettowi.

>


 
· Urthona dnia 22 listopad 2017 10:50:17 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 8,357,859 unikalne wizyty