Nasi mandalorianie będą na evencie Pyrkonie już dziś
Trailer "LEGO SW: Summer Vacation"
 
Filmy5. sierpnia na Disney+ zadebiutuje kolejny krótkometrażowy film z LEGO. Tym razem Rey, Poe, Finn i Chewbacca wybierają się na zasłużone wakacje po pokonaniu odrodzonego imperatora. Przy okazji dowiadują się o innych postaciach ze świata Star Wars, które wybierały się na urlopy i co z nich wynikło. Jednym z nich ma być Boba Fett.

 
· Urthona dnia 21 czerwca 2022 22:30:31 · Drukuj
Sabine Wren w aktorskim serialu "Ahsoka"
 
Seriale aktorskie DisneyaPodczas tegorocznego Star Wars Celebration Anaheim, na panelu poświęconym aktorskiemu serialowi The Mandalorian, twórcy Jon Favreau i Dave Filoni ujawnili fanom wieści dotyczące także nowej produkcji Ahsoka. Jedna z kluczowych informacji tyczyła się postaci Sabine Wren. W postać Mandalorianki znanej z animowanego serialu Rebels wcieli się Natasha Liu Bordizzo, którą można zobaczyć na zdjęciu poniżej, wraz z Rosario Dawson, grającą tytułową Ahsokę:źródło
 
· Hashhana dnia 16 czerwca 2022 12:16:31 · Drukuj
Raport z działalności - Styczeń|Maj 2022
 
Strona & SpołecznośćFett pomógł jej wstać. Schowała czip do kieszeni na udzie, nieufnie na nich patrząc.
– A więc po której jesteście stronie?
– Naszej – odpowiedziała Briika – chcę aby moja córka miała córki. Nie uda jej się to, jeśli całą zabawą rządzić będą Vongowie.

Briika Jeban o swoim podejściu do Yuuzhan Vongów, Boba Fett: Człowiek PraktycznyPrzyszedł czas na najnowszy raport!

Ostatnie miesiące upłynęły nam bardzo pracowicie. Trwają prace nad kilkoma projektami dążącymi do rozwinięcia naszej organizacji, ale przede wszystkim pełną parą idą przygotowania do Pyrkonu, który odbędzie się już w tym miesiącu! Manda`Yaim pojawi się tam licznie, toteż zapraszamy wszystkich fanów Mandalorian do wspólnej zabawy i odwiedzenia naszego obozu!

A o jakie prace wzbogaciła się w tym czasie nasza strona? Galeria poszerzyła się aż o 12 prac, w tym dziewięć autorstwa Dhadral oraz trzy autorstwa Mahiyany. Można je obejrzeć tutaj.

Inne dzieła również wzbogaciły się o kolejną pracę Mahiyany. Są to Mandaloriańskie Pisanki na 2022 rok.

Do zobaczenia na Pyrkonie!


– Dobrze, dobrze. – Beviin, szpieg, wojownik i były komandos, najwyraźniej bał się rezolutnej kobiety. Fett przypomniał sobie, że w wieku czternastu lat Dinua walczyła i zabijała Yuuzhan Vongów, więc Beviin i on powinni się dwa razy zastanowić, zanim zabrudzą jej wysprzątaną do czysta podłogę. – Obejdziemy dookoła.
Goran Beviin i Boba Fett spotykają Dinuę Jeban, Dziedzictwo Mocy: PoświęcenieTemat na forum.

 
· Behot dnia 10 czerwca 2022 23:41:44 · Drukuj
Zapowiedź drugiego sezonu "The Bad Batch"
 
FilmyDzisiaj na Celebration Anaheim pokazal się trailer drugiego sezonu "Parszywej zgrai". Premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

 
· Urthona dnia 29 maja 2022 21:41:20 · Drukuj
Zapowiedź Star Wars. Wojna łowców nagród
 
Komiksy Za sprawą wydawnictwa Egmont, 17. lipca do sprzedaży trafi zbiorcze wydanie Star Wars. Wojna łowców nagród. W tomie zebrano materiał pierwotnie wydany w zeszytach „Star Wars: War of the Bounty Hunters Alpha" oraz „Star Wars: War of the Bounty Hunters" 1–5, którego autorami są Charles Soule, Steve McNiven, Luke Ross, David Messina, Laura Martin i Neeraj Menon. Tłumaczeniem zaś zajął się Jacek Drewnowski.

Rynkowa cena tomiku wynosi 49,99 złotych, zaś na stronie wydawnictwa ruszyła przedsprzedaż.

Opis Wydawcy:
Osławiony łowca nagród, Boba Fett, ma wreszcie w swoich rękach najcenniejszą zdobycz: Hana Solo, zamrożonego w karbonicie dla ułatwienia transportu. Fett zamierza zawieźć przemytnika na Tatooine, żeby odebrać sowitą nagrodę za jego głowę z rąk pr zerażającego przestępczego bossa – Jabby Hutta. Tylko jedna przeszkoda stoi między Fettem a zapłatą... za to dość spora. Nic jednak nie powstrzyma Fetta przed osiągnięciem celu! Przygotujcie się na zadziwiające, epickie spotkanie, które wstrząśnie galakty ką! Ud ział wezmą: powracający Szkarłatny Świt, Darth Vader, Luke Skywalker, Leia Organa, Valance, doktor Aphra ora z Huttowie rywalizujący o miano największych łotrów galaktyki – a pomiędzy nimi utknie Boba Fett!
 
· Hashhana dnia 23 maja 2022 17:43:08 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 22,227,273 unikalne wizyty