Dni Fantastyki rozpoczną się we Wrocławiu za 34 dni
11. rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 156 dni
Repliki hełmów Sabine z 2 sezonów "Rebeliantów"
 
GadżetyFirma Anovos zapowiedziała na zimę i lato dwa hełmy Sabine Wren z 2. i 4. sezonu "Rebeliantów". Wydrukowano je na drukarce 3D a ich cena wyniesie po 500 dolarów. 
· Urthona dnia 08 marzec 2018 10:55:51 · Drukuj
Raport z działalności - Luty 2018
 
Strona & Społeczność--Hondo Karr: Wszystko robisz dobrze. Twoim jedynym problemem jest traktowanie kolegów ze składu jak przyjaciół.
Anj Dahl: A to jest problemem, ponieważ...?
Hondo Karr: W jednostce nie zawiera się przyjaźni... niektórzy z nich na pewno zginą. Może wszyscy. Są twoimi towarzyszami broni, i to wszystko.
Hondo Karr: To co masz to chwila teraźniejsza... wczoraj nie ma znaczenia, a jutro nie istnieje. Nie przywiązuj się do niczego ponad to.
Anj Dahl: Brzmi jak coś co powiedziałby Mandalorianin. Ludzie mówią, że kiedyś nim byłeś. To prawda?
Hondo Karr: Teraz jestem łotrem. Dziś. Teraz.

Podejście Hondo., Dziedzictwo 41: Koniec łotraMinął luty, tradycyjnie więc, raport!

W tym miesiącu skupiliśmy się na aktywności artystycznej dzięki czemu galeria wzbogaciła się aż o sześć prac - jedną od Serim`iki i pięć od Dhadral.

Tes Vevec: Auchs opowiedział dość odmienną historię. Ukazał inny obraz Twej osoby. Dlaczego powinnam Ci uwierzyć?
Hondo Karr: Znasz mnie, Tes. Wiedziałabyś, gdybym kłamał.

Hondo i Tes Vevec, Dziedzictwo 41: Koniec łotraTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 01 marzec 2018 11:55:30 · Drukuj
"The Star Wars Show" - wywiad z Tiyą Sircair
 
Wieści ze ŚwiataW najnowszym odcinku "The Star Wars Show" prowadząca Andi Gutierrez rozmawia z Tiyą Sircar - aktorką, która w "Rebeliantach" wciela się w Sabine Wren. Zapraszamy do obejrzenia odcinka (wywiad zaczyna się w 4 minucie i 50 sekundzie).


 
· Urthona dnia 22 luty 2018 10:24:13 · Drukuj
Raport z działalności - Styczeń 2018
 
Strona & Społeczność-W ciągu pięciu tysięcy lat Mandalorianie walczyli z tysiącami armii albo przeciwko tysiącom armii na tysiącach planet. Nauczyli się mówić tysiącem języków i podczas każdej wojny poznawali nowe systemy broni i taktyki walki. A jednak mimo przytłaczającego wpływu obcych cywilizacji, braku prawdziwej ojczyzny czy nawet odrębnej rasy ich język nie tylko przetrwał, ale niemal nie uległ zmianom. Ich obyczaje i filozofia pozostały takie same, a ideały w rodzaju świadomości, czym jest rodzina, tożsamość i naród, jeszcze bardziej okrzepły. O tym, czy ktoś jest Mandalorianinem, nie decyduje pancerz. Pancerz jest po prostu uzewnętrznieniem nieugiętego serca.

Mandalorianie: tożsamość i język, wydane przez Galaktyczny Instytut Antropologii, Komandosi Republiki: Potrójne ZeroMinął styczeń, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dwie prace, jedną od Larwy i jedną od Mahiyany.

Za to Arneun napisał kolejną część historii swojego alter ego - Przyjaciel

Istoty wszystkich możliwych ras - najczęściej ludzie, ale także Togorianie, Weequayyowie, Twi`lekowie i inni - pojawiały się na jednym koncu kolejki,a drugim końcem wychodzili jako Mandalorianie. Ny do tej pory nie mogła się z tym pogodzić. Nikt nikogo do niczego nie przymuszał. Nie istniały żadne reguły oprócz zupełnie podstawowych, takich jak język, pancerz u uważanie wszystkich dzieci za najważniejszą sprawę życia. Mimo to jakimś cudem wszyscy stawali się Mandalorianami, reprezentując fascynującą rozmaitość akcentów i upodobań kulinarnych.

O Mandalorianach, Komandosi Republiki: Potrójne ZeroTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 04 luty 2018 11:48:34 · Drukuj
Ruszyła beta "Star Wars Rivals"
 
GryDzisiaj zadebiutowały beta testy nowej gry na telefony komórkowe. "SW Rivals” to strzelanka PvP z perspektywy trzeciej osoby, która, jak głosi sam tytuł, skupi się na rywalizacji zarówno zwykłych żołnierzy, jak i kluczowych postaci z Sagi. Dostępny będzie m. in. Boba Fett. Herosi będą posiadali umiejętności takie jak duszenie Mocą czy bombardowanie orbitalne. Po meczach będziemy zdobywać punkty bitewne, dzięki którym podniesiemy swą pozycję w rankingu, a to z kolei da nam źródła, dzięki którym będziemy mogli ulepszać swe jednostki. Potykać się będziemy w różnych erach i w różnych miejscach, między innymi na Bespinie czy Jakku. Sprawdzić grę można tutaj.


 
· Urthona dnia 16 styczeń 2018 19:04:35 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 8,357,867 unikalne wizyty