Mający miejsce w Skierniewicach Skiercon rozpocznie się za 34 dni
Dziesiąta rocznica istnienia Manda`yaim będzie miała miejsce za 127 dni
Premiera VIII epizodu Star Wars będzie miała miejsce za 174 dni
Trailer czwartego sezonu "Rebeliantów"
 
RebelsDziś na Celebration w Orlando wyświetlono trailer 4. sezonu "Rebels". Niestety, będzie on ostatnim, co zostało potwierdzone.


 
· Urthona dnia 15 kwiecień 2017 19:21:25 · Drukuj
Fragment nieukończonego odcinka TCW
 
The Clone WarsNa odbywającym się obecnie w Orlando konwencie Celebration pokazano nieukończony fragment odcinka "The Clone Wars", w którym widzimy pojedynek Boby Fetta i Cada Bane'a. Pojawiają się również inni łowcy nagród.
Temat na forum

 
· Urthona dnia 14 kwiecień 2017 03:55:59 · Drukuj
Zapowiedź nowego serialu animowanego
 
Wieści ze ŚwiataW lutym na youtubowym kanale Disney XD zadebiutuje nowy serial animowany pt. "Forces of Destiny". Będą to krótkie odcinki, przedstawiające przygody różnych bohaterek SW. Wspominamy o tym ze względu na udział Sabine Wren. Ciekawostką jest to, że postaciom użyczą głosu oryginalne aktorki, które odtwarzały dane postacie w filmach i serialach, jak choćby Daisy Ridley jako Rey czy Lupita N'yongo jako Maz Kanata. Będzie to połączenie tradycyjnych figurek i lalek.

Oto co opowiadają twórcy, wśród których jest Dave Filoni:Temat na forum
 
· Urthona dnia 13 kwiecień 2017 14:24:39 · Drukuj
Raport z działalności - Marzec 2017
 
Strona & SpołecznośćSkirata był magnesem dla dziwaków i zbłąkanych: jeśli ktoś szukał sensu przynależności, Skirata sprawiał, że odczuwali tę przynależność jak nikt nigdy. Była to umiejętność bardzo przydatna dla sierżanta, jeżeli umiał połączyć żołnierzy jak rodzinę, a jednocześnie miał władzę ojca. Często trudno było powiedzieć, gdzie zaczynało się jedno, a kończyło drugie. Nie był pewien, czy to ważne. Jusik - sprytny, samotny i coraz bardziej na bakier z polityką Jedi - emanował potrzebą akceptacji: wynik był nieunikniony. Skirata walczył, aby połączyć wykorzystanie wrażliwości Jedi z wytargowaniem najlepszego układu dla klonów.

O charakterze Skiraty, Komandosi Republiki: Prawdziwe Barwy


Minął marzec, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dziesięć prac: dziewięć od Hashhany i jedną od Sh'ehn.

Dodatkowo Mahiyana zrecenzowała pięć odcinków Rebeliantów: W Ciemności, Dzień Imperium, Zbieranie Mocy, Ścieżka Jedi i Układ idioty

Mandalorianie byli dobrzy w strategicznym znikaniu. Vau opowiadał Jusikowi, jak chytrze potrafią rozpraszać się i znikać w mgnieniu oka, bez pozostawienia jakichkolwiek śladów, żeby niebawem się przegrupować i przystąpić do kontrataku. Określił próbe ich pokonania jak usiłowanie zgniecenia kropli rtęci. Możesz w nią tłuc młotkiem z całej siły, a ona tylko się rozprasza na mniejsze kropelki, by potem powstać z nich od nowa, błyszcząca i piekna, jakby nic się nie stało Jusikowi podobało sie to porównanie, bo dowodziło, że nikt nigdy nie da rady pokonać Mando`ade. Wielu już próbowało, ale nic z tego nie wyszło.

O Mandaloriańskich zwyczajach, Komandosi Imperium: Legion 501Temat na forum
 
· Mahiyana dnia 31 marzec 2017 13:30:08 · Drukuj
Zapowiedź finału trzeciego sezonu "Rebels"
 
RebelsZa tydzień wyświetlony zostanie ostatni, godzinny (bez reklam zaś zapewne 45-minutowy) odcinek trzeciego sezonu "Rebels" zatytułowany "Zero Hour". Dziś pojawił się oficjalny preview. Zapraszamy do obejrzenia.


Temat na forum
 
· Urthona dnia 18 marzec 2017 21:31:34 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 6,112,908 unikalne wizyty