8. rocznica istnienia strony Manda'yaim będzie miała miejsce za 3 dni
8. tom Kolekcji Star Wars: Klasyczne Opowieści będzie dostępny w sprzedaży za 16 dni
Mający miejsce w Poznaniu Pyrkon rozpocznie się za 53 dni
Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny będzie miała miejsce za 60 dni
"The Star Wars Show" - wywiad z Tiyą Sircair
 
Wieści ze ŚwiataW najnowszym odcinku "The Star Wars Show" prowadząca Andi Gutierrez rozmawia z Tiyą Sircar - aktorką, która w "Rebeliantach" wciela się w Sabine Wren. Zapraszamy do obejrzenia odcinka (wywiad zaczyna się w 4 minucie i 50 sekundzie).


 
· Urthona dnia 22 luty 2018 10:24:13 · Drukuj
Raport z działalności - Styczeń 2018
 
Strona & Społeczność-W ciągu pięciu tysięcy lat Mandalorianie walczyli z tysiącami armii albo przeciwko tysiącom armii na tysiącach planet. Nauczyli się mówić tysiącem języków i podczas każdej wojny poznawali nowe systemy broni i taktyki walki. A jednak mimo przytłaczającego wpływu obcych cywilizacji, braku prawdziwej ojczyzny czy nawet odrębnej rasy ich język nie tylko przetrwał, ale niemal nie uległ zmianom. Ich obyczaje i filozofia pozostały takie same, a ideały w rodzaju świadomości, czym jest rodzina, tożsamość i naród, jeszcze bardziej okrzepły. O tym, czy ktoś jest Mandalorianinem, nie decyduje pancerz. Pancerz jest po prostu uzewnętrznieniem nieugiętego serca.

Mandalorianie: tożsamość i język, wydane przez Galaktyczny Instytut Antropologii, Komandosi Republiki: Potrójne ZeroMinął styczeń, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o dwie prace, jedną od Larwy i jedną od Mahiyany.

Za to Arneun napisał kolejną część historii swojego alter ego - Przyjaciel

Istoty wszystkich możliwych ras - najczęściej ludzie, ale także Togorianie, Weequayyowie, Twi`lekowie i inni - pojawiały się na jednym koncu kolejki,a drugim końcem wychodzili jako Mandalorianie. Ny do tej pory nie mogła się z tym pogodzić. Nikt nikogo do niczego nie przymuszał. Nie istniały żadne reguły oprócz zupełnie podstawowych, takich jak język, pancerz u uważanie wszystkich dzieci za najważniejszą sprawę życia. Mimo to jakimś cudem wszyscy stawali się Mandalorianami, reprezentując fascynującą rozmaitość akcentów i upodobań kulinarnych.

O Mandalorianach, Komandosi Republiki: Potrójne ZeroTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 04 luty 2018 11:48:34 · Drukuj
Ruszyła beta "Star Wars Rivals"
 
GryDzisiaj zadebiutowały beta testy nowej gry na telefony komórkowe. "SW Rivals” to strzelanka PvP z perspektywy trzeciej osoby, która, jak głosi sam tytuł, skupi się na rywalizacji zarówno zwykłych żołnierzy, jak i kluczowych postaci z Sagi. Dostępny będzie m. in. Boba Fett. Herosi będą posiadali umiejętności takie jak duszenie Mocą czy bombardowanie orbitalne. Po meczach będziemy zdobywać punkty bitewne, dzięki którym podniesiemy swą pozycję w rankingu, a to z kolei da nam źródła, dzięki którym będziemy mogli ulepszać swe jednostki. Potykać się będziemy w różnych erach i w różnych miejscach, między innymi na Bespinie czy Jakku. Sprawdzić grę można tutaj.


 
· Urthona dnia 16 styczeń 2018 19:04:35 · Drukuj
Zapowiedź kolejnej figurki Boby Fetta
 
GadżetyW marcu do sprzedaży trafi figurka Boby Fetta z "Imperium Kontratakuje" od firmy Hot Toys. Gadżet wykonany będzie w skali 1:6 i mierzyć będzie ok. 30 cm wysokości.

Figurka będzie posiadała m. in. 7 szt. wymienialnych dłoni w rękawicach w różnych pozach (np. zaciśnięte pięści), 1 parę zielonych rękawic, 1 parę zółtych nakolanników, 1 parę wymienialnych rąk, 1 parę butów, blaster itp.

Cena to 235 dolarów.


 
· Urthona dnia 13 styczeń 2018 14:32:10 · Drukuj
Raport z działalności - Grudzień 2017
 
Strona & Społeczność- Ile z was słyszało o człowieku znanym jako... - zniżył głos do dramatycznego szeptu -... Boba Fett?
Na te słowa oczy uliczników rozszerzyły się gwałtownie. Jeden po drugim nieśmiało unosili ręce do góry.
- Tak się składa, że znam dawno zapomnianą opowieść o tym najsławniejszym łowcy nagród, jaki kiedykolwiek żył. Chcecie, żebym podzielił się nią z wami?

Rivo o Fettcie, Bez dezintegracji, proszęMinął grudzień, tradycyjnie więc, raport!

Galeria w minionym miesiącu wzbogaciła się o pięć prac, wszystkie od debiutującej w galerii Tarry.

Inne dzieła wzbogaciły się za to o pierniczki autorstwa Nomi oraz pierniczki autorstwa Mahiyany.

Przestawił chronometr na tryb odliczania. Sekundy zaczęły znikać z wyświetlacza... Miał niespełna godziną na wyeliminowanie dwóch imperialnych oddziałów.
Łowca odwrócił się i zważył w rękach karabin. Widział tylko jeden problem: co zrobić z trzema minutami, które zostaną mu w zapasie...

Fett ma zawsze idealny plan, Bez dezintegracji, proszęTemat na forum
 
· Mahiyana dnia 02 styczeń 2018 20:55:45 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2014
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 7,874,954 unikalne wizyty