Wieści komiksowe od Marvela - Boba w serii o Vaderze.
 
KomiksyDziś mamy dwie wieści komiksowe, obie związane z Marvelem, i dotyczą zarówno tego, że jest NOWYM jak i kiedyś był STARYM wydawcą komiksów z uniwersum Star Wars.
Z tym, że znów jest wydawcą komiksów wiąże się preview jednej z zapowiedzianych nowych serii o wiele mówiącym tytule Star Wars: Darth Vader. A w tymże previewie - ukazującym wnętrze pałacu Jabby - zobaczyć możemy także i Bobę. Czy będzie miał jakąś większą rolę, czy tylko pojawi się w tle, zobaczymy.
Dziejący się po Nowej Nadziei komiks - napisany przez Kierona Gillena i ilustrowany przez Salvadora Larroca - ma ukazywać wojnę Imperium z Rebelią z odmiennej perspektywy. Pierwszy zeszyt do sprzedaży trafi w lutym przyszłego roku.

Kolejna warta uwagi informacja to drugi omnibus zawierający komiksy jakie Marvel wydawał lata temu - w tymże znajdziemy komiksowe historie numerowane od 45 do 80, Annuale 2 i 3 oraz komiksową wersję Powrotu Jedi.
Wspominamy o tym z dwóch powodów. Po pierwsze, w wymienionej grupie komiksów są dwa bardzo mando-istotne, to jest 68: The Search Begins oraz 69: Death in the City of Bone. Drugi to fakt, że na okładkę całego omnibusa wybrano odnowioną okładkę numeru 68go - poniżej, po previewie widać nową wersję jak i klasyczną, dla porównania.


Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 17 listopada 2014 08:40:46 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,527 unikalne wizyty