Spin-off o Bobie ma scenarzystę?
 
FilmyReżyser serialu animowanego pt. "Metalocalypse", John Schnepp w wywiadzie dla AMC Movie Talk twierdzi, że spin-off o Bobie Fetcie ma scenarzystę. Ma nim być Lawrence Kasdan, znany chociażby z napisania scenariusza do "Imperium Kontratakuje".

"Jednym z nich [spin-offów] jest ten o Bobie. Wiem, że to fakt, ale nigdy nie zdradzę mojego źródła. Jednak scenariusz pisze Lawrence Kasdan" - mówi Schnepp. Póki co, należy traktować to, mimo jego zapewnień, jako plotkę i czekać na oficjalne potwierdzenie.

Temat na forum
 
· Urthona dnia 03 stycznia 2014 22:53:15 · Drukuj
Raport z działalności - Grudzień 2013
 
Strona & SpołecznośćTu Sornell. Wszyscy na posterunki, pospieszcie się i załadujcie wszystko. Planeta sama się nie zaatakuje.

Koblus Sornell, Interference

Kolejny miesiąc minął, kolejny raport więc, tym razem grudniowy!

Galeria ponownie wzbogaciła się o 17 prac - dziesięć od Hashhany, sześć od Kuela i jedną od Araxussa. Wszystkie nowo dodane prace zobaczyć można tutaj.

Dział z Publicystyką ponownie dostał nowy tekst - Hashhana napisała swe przemyślenia na temat Jastera Mereela.

Od Yuriego pojawiła się na łamach jedna recenzja - książki Ostatni Jedi.

W dziale M`y w akcji pojawiła się natomiast relacja ze StarForce.

Standardowo, przypominamy także o pojawieniu się na stronie Kredo Łowców Nagród czyli przetłumaczonego przez Urthonę tekstu w ramach projektu przybliżania Łowców Nagród.

Nie obchodzi mnie, że dopiero do nas dołączyliście. Każdy kto znowu mnie zapyta, zostanie pobity na śmierć.

Koblus Sornell, Interference



Temat na forum
 
· Hashhana dnia 01 stycznia 2014 01:15:06 · Drukuj
Przybliżając świat Łowców Nagród, część 2
 
Przybliżając świat Łowców NagródJak zapowiedzieliśmy, kontynuujemy projekt przybliżania świata Łowców Nagród.

Dziś, na pierwszy ogień idzie krótki tekst Kredo Łowców Nagród, czyli zbiór zasad którymi Łowcy POWINNI się kierować.

Ocenę tego czy się kierowali zostawiamy czytelnikom którzy zapoznają się z tekstem i przypomną znane historie o Łowcach.

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 20 grudnia 2013 18:39:31 · Drukuj
Relacja ze StarForce 2013
 
Fandom

Na naszych łamach pojawiła się zbiorcza relacja z mającego miejsce dwa tygodnie temu zlotu fanów StarForce. Przeczytać można ją w tym miejscu.
Zapraszamy do lektury!
 
· X-Yuri dnia 16 grudnia 2013 13:54:12 · Drukuj
Raport z Ossusa - 3
 
Biblioteka OssusCzas na kolejny news z dużą ilością linków, czyli Mando hasła z Ossusa jakie się tam ostatnimi czasy pojawiły. Lista zawiera hasła nowe bądź takie które zostały w znaczny sposób zaktualizowane (za wyjątkiem ostatnich haseł, jak zaznaczono w dopisku przed nimi).
Wojny Mandaloriańskie i bitwy w ramach tychże:
Wojny Mandaloriańskie, Bitwa o Malachor V, Bitwa o Serocco, Bitwa o Omonoth (3963 BBY), Bitwa o Cathar, Bitwa o Jebble, Pierwsza bitwa o Taris, Bitwa o Essien, Bitwa o Halthor, Przejęcie stacji PhaedaComm, Atak na Enklawę Jedi na Dantooine, Bitwa o Bespin, Druga bitwa o Taris, Bitwa o Corsin, Bitwa o Quelii, Pierwsza bitwa o Azurę, Pierwsza bitwa o Onderon, Atak na kolonie Zabraków, Pierwsza bitwa o Iridonię, Druga bitwa o Iridonię, Bitwa o Ithor, Bitwa o stację Flashpoint, Bitwa o Duro, Bitwa przy gromadzie Jaga, Bitwa o Dxun, Druga bitwa o Onderon, Bitwa o Nouane, Bitwa o Dagary Minor, Bitwa o Zongorlu, Bitwa o Ord Mantell, Bitwa o Wayland, Bitwa o Myrkr, Bitwa o Thustrę, Bitwa o Obroa-Skai, Pierwsza bitwa o Liannę, Bitwa o Makem Te, Bitwa o Quermie, Bitwa o Toolę, Bitwa o Florn, Bitwa o Jaminere, Bitwa o Sy Myrth, Bitwa o Taskeed, Bitwa o Dennogrę, Bitwa o Boontę, Bitwa o Charros, Bitwa o Eres III, Druga bitwa o Azurę, Bitwa o Contruum, Bitwa o Gizer, Bitwa o Nazzri, Bitwa o Venę, Bitwa o Ambrię, Bitwa o Zeltros, Bitwa o Commenor, Bitwa o Quellor, Bitwa o Exodeen, Bitwa o Vorzyd, Bitwa o Lucazec, Bitwa o Stenos, Bitwa o Elom, Druga bitwa o Liannę, Bitwa o Lantillies, Bitwa o Jebble, Bitwa o Randon
Inne konflikty/bitwy/pojedynki: Pojedynek na Kuar, Bitwa o Foerost (3996 BBY), Bitwa o Coruscant (3996 BBY), Bitwa o Ossus (3996 BBY), Bitwa o Onderon (3996 BBY), Bitwa o Iridonię (3996 BBY), Bitwa o Alpheridies, Bitwa o Contruum (3996 BBY), Bitwa o Thisspias, Bitwa o Basilisk (4017 BBY), Zagłada Nevootów, Bitwa o Kuar, Bitwa o Fenel, Bitwa o Tlön, Furia Pathandr, Najazdy Nakat
Postacie:
Canderous Ordo, Demagol, Rohlan Dyre, Mandalor Ostateczny, Mandalor Nieposkromiony, Cassus Fett, Dorjander Kace, Jaska, Mandaloriańska Rycerz-Kobiera (nieznanej rasy), Mandaloriańska Rycerz-Kobiera (Chagrianka), Koblus Sornell, Haarm Sornell, Gheedor Sornell, , Kra`ake, Garon Borm, Deedoh, Gummig, Varda, Pulsipher, Ergeron, Gorrga, Edric, Mandalor Zdobywca, Feruun Lern, Kex, Kelborn, Tagren, Kumus, Bralor, Zuka, Mandaloriański sierżant (Dxun), Mandaloriański kapitan straży (Dxun), Dowódca Mandalorian (Kashyyyk), Mandaloriański więzień, Kapitan Mandalorian (Lehon), Mandalorianin (właściciel HK-47), Nieznany Mandalor
Organizacje, rangi::
Mandaloriańscy Neo-Konkwistadorzy, Mandaloriańscy Konkwistadorzy, Mandaloriańskie Konkwisty, Mandaloriańscy rycerze Dorjandera Kace'a, Mandalorianscy Rycerze, Viper Alpha, Dowódca zbiórki, Marszałek Polowy, Oddziały uderzeniowe Neo-Konkwistadorów
Zbroje/pancerze:
Zbroja Mandalora, Mandaloriański uniform bojowy, Mandaloriański ciężki uniform, Mandaloriańska zbroja bitewna, Mandaloriańska zbroja szturmowa, Ciężka Mandaloriańska zbroja, Zbroja Neo-Konkwistadora, Mandaloriańska tarcza, Mandaloriańska osłona
Broń:
Atomowa bomba kompresyjna, Topór z kości Mitozaura, Cięzki pistolet Cassusa Fetta, Mandaloriański blaster, Mandaloriański karabin szturmowy, Mandaloriański dezintegrator, Mandaloriański rozpruwacz,
Mandaloriańskie lokacje::
, Jedność, Laboratorium Pulsiphera, Obóz Mandalorian na Dxun, Kuźnie wojenne Neo-Konkwistadorów
Statki/okrety:
Drednot typu Kandosii, Statek szturmowy typu Jehavey`ir, Kanonierka typu Teroch, Pancernik typu Kyramud, Transportowiec typu Shaadlar, Jai`galaar, Mar`eyce, Nehutyc, Gratua, Parjai

Hasła tylko dopieszczone (czyli takie, które już na Ossusie były i które jedynie lekko poprawiono):
Pierwsza bitwa o Suurję, Druga bitwa o Suurję, Trzecia bitwa o Suurję, Czwarta bitwa o Suurję, Pierwsza bitwa o Althir, Druga bitwa o Althir, Jagi, Mandalor Pierwszy
Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 15 grudnia 2013 14:54:40 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023




Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2025 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 27,586,173 unikalne wizyty