Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Zapowiedź albumu "Star Wars Propaganda" po polsku
 
KsiążkiJuż 25 maja nakładem wydawnictwa Ameet ukaże się album "Star Wars: Propaganda - historia sztuki perswazyjnej w galaktyce" napisana przez Pabla Hidalgo, a zawierająca między innymi grafiki "autorstwa" Sabine Wren. Jak głosi opis:

Propaganda w uniwersum Star Wars pogłębia i poszerza nasze uznanie dla niego, dzięki działającej na wyobraźnię historii z uderzającą kolorową grafiką - stworzoną wyłącznie dla tego tomu - która bada wiadomości używane do zastraszania i inspirowania mieszkańców dalekiej galaktyki.

Gwiezdny niszczyciel unosi się nad planetą, symbolizując imperialną dominację.
X-wing przekazuje orędzie oporu i nadziei w imieniu Rebelii.
Linia uzbrojonych, bezimiennych szturmowców Najwyższego Porządku promuje jedność.

Są to przykłady propagandy używanej przez Imperium, by bronić siły i podtrzymywać strach, a także przez Sojusz Rebeliantów, by wzbudzać nadzieję i zdobyć poparcie dla walki. Star Wars Propaganda przenosi fanów w ukochaną epicką historię jak nigdy dotąd, wzbudzając walkę pomiędzy tymi dwiema stronami w świeży i błyskotliwy sposób.

Star Wars Propaganda zawiera pięćdziesiąt olśniewających dzieł sztuki reprezentujących wszystkie siedem epizodów - w tym materiał związany z filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy - specjalnie wyprodukowane dla tego tomu. Każda strona łączy oryginalny obraz z krótkim opisem, opisującym swoją historię i artystę w świecie, który go stworzył (chętnie lub poprzez przymus), gdzie pojawił się w uniwersum i jaki był tego cel.

Zapakowany w pięknie zaprojektowany futerał, napisany przez eksperta, album Star Wars Propaganda zawiera dziesięć wyjmowanych reprodukcji. Z pewnością stanie się pamiątką dla każdego fana i grafika.Cena jak na razie nie jest znana.
 
· Urthona dnia 10 kwietnia 2018 21:53:49 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,849 unikalne wizyty