Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Start projektu ''Przybliżając Legendy''!
 
Książki

W dniu dzisiejszym mamy przyjemność ogłosić publikację pierwszego newsa w ramach projektu Przybliżając Legendy. Czymże jest ten projekt? Dziełem grupy istot, które lubią Star Wars, zwłaszcza w jego starej formie, czyli tej oznaczonej w kwietniu zeszłego roku etykietką legends.
Wiedząc, jak ogromne jest EU, i że choć w Polsce wydano całkiem sporo najróżniejszych źródeł, większość jednak wersji polskojęzycznej się nie doczekała, z inicjatywy jednego z członków grupy postanowiliśmy, że niektóre z tych pozycji zostaną jednak zaprezentowane szerszemu gronu fanów, w ramach fanowskich tłumaczeń!

Stałymi punktami programu w najbliższym okresie będą trzy serie młodzieżowe wydawane nakładem wydawnictw Scholastic (dwie pierwsze) i Boulevard (ostatnia):
Boba Fett - sześciotomowa seria wydana w latach 2002-2004, opowiadająca o młodości Boby w czasie trwania Wojen Klonów.
The Last of the Jedi - dziesięciotomowa seria wydawana w latach 2005-2008, dziejąca się po zemście Sithów i opowiadająca historię padawana, Ferusa Olina, który musi odnaleźć się w odmienionej, nieprzychylnej Jedi galaktyce.
Young Jedi Knights - czternastotomowa seria wydana w latach 1995-1998, z której to 6 pierwszych tomów pojawiło się u nas jako Młodzi Rycerze Jedi (siłą rzeczy fanowskie tłumaczenia zaczną się od tomu 7go), opowiadająca o przygodach tytułowych młodzików - Anakina, Jainy i Jacena Solo oraz Lowbaccy, Zekka, Tenel Ka i Raynara Thula.

Nowe tłumaczenia kolejnych pozycji z powyższej listy powinny pojawiać się w cyklu miesięcznym - każdego 25go dnia miesiąca - chyba, że zdarzy się coś nieprzewidzianego. Ale jesteśmy dobrej myśli! Oprócz tego niewykluczone są też okazyjne publikacje innych ciekawych i legendarnych pozycji, ale to raczej w ramach różnych niespodzianek i bonusów.

Skład osobowy:
Koordynacja projektu: X-Yuri (Manda`Yaim), Korekta: Sharon (Jedi Order)
Tłumaczenie: Krayt (M`Y), Kirrond (JO), Mateusz "Payback" Potaczek (M`Y), Mateusz Michalak (Niezrzeszony), JustineHelfire (JO), Mahiyana (M`Y).

Pozycją, jaką mamy przyjemność zaprezentować, jest pierwszy tom serii Boba Fett - Walka o Przetrwanie przetłumaczony przez Krayta. W formacie .pdf ściągnąć można go Z TEGO MIEJSCA (standardowo polecamy prawy przycisk myszy i opcję "zapisz element docelowy jako").

Temat na forum.
 
· X-Yuri dnia 25 lutego 2015 19:20:46 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,696,084 unikalne wizyty