Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Premiera Star Wars Rebels: Sabine My Rebel Sketchbook
 
KsiążkiSwą premierę dziś ma Rebels: Sabine My Rebel Sketchbook - przewodniko-albumowa pozycja o której po raz pierwszy pisaliśmny już w lipcu zeszłego roku.

Napisana przez Daniela Wallace'a i ilustrowana przez Annie Stoll książka liczy sobie 96 stron, poniżej zapoznać można się z dostępnymi na jej temat informacjami, czyli opisem oraz przykładowymi stronami:
Jest zabawna, kreatywna i impulsywna, artystka ze sprejem i zaawansowanym uzbrojeniem. Jest także szesnastolatką której życie tak się ułożyło, że lata po wszechświecie siejąc spustoszenie w imperialnej armii. Teraz możesz przeczytać prywatny dziennik Sabine Wren, niesamowitej nowej bohaterki z telewizyjnego serialu Star Wars Rebels!

Wren jest jedną z najbardziej interesujących kobiecych postaci w Star Wars od czasów księżniczki Lei! Jest specjalistką od materiałów wybuchowych i mistrzynią w używaniu zaawansowanej broni. Jest też szaloną artystką, utalentowaną jeśli chodzi graffiti i szkice. Jest silna, śmiała, pewna siebie i fajowa - a ma tylko 16 lat! Poznaj Sabine poprzez jej własne słowa i dzieła w replice jej dziennika, wypełnionej szkicami, zdjęciami jej prac, opowiadaniami, bazgrołami oraz obserwacjami na temat jej towarzyszy. W jej słowach można zapoznać się z wydarzeniami obejmującymi pierwsze dziesięć odcinków serialu Rebels a także odkryć szczegóły na temat życia jej jak i jej towarzyszy.


Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 03 lutego 2015 12:10:46 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,846 unikalne wizyty