Epic Collection - stare komiksy znów do kupienia
 
Komiksy Pierwsze informacje o Epic Collection czyli reedycjach komiksów Dark Horse'a wydawanych przez Marvela pojawiły się w Sierpniu zeszłego roku, gdy zapowiedziano pierwszą podserię, Empire. W ramach pierwszego albumu nie pojawiał się żaden komiks z Bobą bądź innymi Mando, nie newsowaliśmy więc o tym.

Teraz jednak pojawiła się zapowiedź dwóch kolejnych podserii, zatytułowanych The Old Republic oraz The New Republic - przy czym co ważne i co widać po zawartości, Starą Republikę należy rozumieć jako cały okres, nie utożsamiać go z noszącą taki tytuł grą.
The Old Republic zawierać będzie pierwsze 18 zeszytów serii Rycerze Starej Republiki a także numer zerowy - czyli pod względem zawartości będzie tożsamy z KOTORowym Omnibusem wydanym swego czasu nakładem Dark Horse'a. W The New Republic znajdziemy natomiast takie historie jak Mara Jade: By the Emperor's Hand, Shadows of the Empire: Evolution, The Jabba Tape, 9 numerów serii Tales (Numery 1, 3-5, 10, 14-15, 20 i 22) oraz komiks będący powodem dla którego w ogóle wspominamy o tym wydaniu - Boba Fett: Pojedynek łowców.

Album z komiksami z Nowej Republiki trafi do sprzedaży w Maju, natomiast ten z Rycerzami Starej Republiki kupić będzie można od Czerwca.

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 08 stycznia 2015 12:39:31 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,823 unikalne wizyty