Zapowiedzi nowych komiksów ze świata Gwiezdnych Wojen
 
KomiksyNa zakończonym wczoraj konwencie Comic-Con zapowiedziano 3 nowe serie komiksowe od Marvela. Ponieważ wydawnictwo przejęło pałeczkę po Dark Horse, komiksy będą związane oczywiście ze Star Wars. Kto wie, być może w którymś pojawi się Boba Fett lub inny Mandalorianin. W każdym razie nie wyklucza się serii z ulubionym łowcą nagród wielbicieli Mando. A zatem:

W styczniu ujrzymy komiks pod wiele mówiącym tytułem "Star Wars". Scenariusz napisze Jason Aaron, a rysunki wykona John Cassaday. Fabuła ma się rozgrywać krótko po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci i doprowadzi Luke'a i Leię do ponownego spotkania z Darthem Vaderem.


Kolejna seria to "Darth Vader", zapowiedziana na luty 2015. Scenariuszem zajmie się Kieron Gillen, rysunki stworzone zostaną przez Salvadora Larrocę. Okładki będzie rysować Adi Granov. Fabuła ma koncentrować się na postaci Vadera, który próbuje odzyskać posłuszeństwo żołnierzy po bitwie o Yavin IV.

I wreszcie w marcu ujrzymy "Princess Leia", autorstwa Marka Waida i Terry'ego Dodsona. Będą to przygody Lei po utraceniu Alderaanu.

 
· Urthona dnia 28 lipca 2014 17:25:35 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,659,011 unikalne wizyty