Wieści komiksowe - RSR, KOTOR, Star Wars.
 
KomiksyGarść rozmaitych wieści komiksowych, zarówno z Polski jak i z zagranicy.
Niemal tydzien temu, 8 Lipca swą premierę miało polskie wydanie ostatniego z wydań albumowych Rycerzy Starej Republiki, zatytołowanego Wojna. Opis:
Republika i Mandalorianie toczą wojnę, do której włącza się część Jedi. Jeden z nich, pacyfista Zayne Carrick, wcielony do wojska wbrew swojej woli, trafia na front. Gdy wpada w mandaloriańską niewolę, gdy szturmuje plaże z innymi republikańskimi żołnierzami, nagle zostaje zmuszony… do walki u boku wroga! Wkrótce odkrywa, że Mandalorianie – i ich przywódca – kryją w sobie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. I że musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by zapobiec rozlewowi krwi – na przykład poprosić o pomoc starego przyjaciela i ułożyć plan.
Za stworzoną przez Johna Jacksona Millera historię trzeba zapłacić 39,99 zł, tłumaczeniem zajął się natomiast Jacek Drewnowski. Przykładowe strony komiksu poniżej:


Oprócz tego w ostatnich dniach pojawiła się także jedna premiera oraz jedna zapowiedź związana z Mandalorianami:
7 zeszyt serii o jakże oryginalnym tytule "Star Wars" miał swą premierę w zeszłą środę, 10 lipca - jest on o tyle ciekawy, że w środku pojawia się (znów) Slave I. Nie należy jednak oczekiwać zbyt wiele, gdyż pojawienie to jest czysto symboliczne - chociaż w kolejnych zeszytach można oczekiwać kontynuacji!
Pojawiła się także zapowiedź drugiego już Omnibusa KOTORowego. Przypominając/informując, Omnibusy to swego rodzaju zbiorcze-zbiorcze wydania komiksów, kilka razy grubsze niż TPBy. Pierwszy Omnibus KOTORa gromadził zeszyty 00-18, natomiast w tym zobaczymy prawdopodobnie zeszyty 19-35, czyli od początku "Zaślepionych Nienawiścią" do końca "Oczyszczenia".
Za mający swą premierę 18 grudnia 440 stronicowy Omnibus trzeba będzie zapłacić $24,99.

Temat na forum dotyczący RSR/KOTORa
Temat na forum dotyczący serii Star Wars
 
· X-Yuri dnia 14 lipca 2013 14:23:26 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,545 unikalne wizyty