Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Premiera książki Crucible
 
KsiążkiDwa dni temu, 9 Lipca swą premierę miała najnowsza książka autorstwa Troya Denninga, zatytułowana Crucible. Opis (tłumaczenie z Bastionu):
Han Solo, Leia Organa Solo i Luke Skywalker powracają w nowej przygodzie, która stawia im wyzwanie w sposób, którego się nie spodziewali i na zawsze zmieni ich postrzeganie życia i Mocy.

Kiedy Han i Leia Solo przybywają do kopalni Lando Calrissiana w Zewnętrznych Rubieżach aby zapobiec jej przejęciu przez wrogów, ich celem jest wyrównanie szans i załatwienie wszystkiego poza prawem. Jednak potężni obcy przybywają z wiadomością, a zwykłe groźby przeistaczają się w sabotaż z konsekwencjami na szeroką skalę. Kiedy pył bitewny opadnie, okaże się, że to co zaczęło się jak wojna korporacji, stanie się bitwą, w której chodzi o coś więcej, a jej konsekwencje będą dużo poważniejsze.

Han, Leia i Luke wyruszają po raz kolejny na wyprawę mającą pokonać wrogów pragnących władzy nad galaktyką. Jednak już nie jest to Imperium. Tym razem to para bezwzględnych geniuszy sprzymierzonych z niebezpiecznym wrogiem i przez wiele lat pragnąca zemsty na Hanie Solo. Nie cofną się przed niczym aby przejąć handel w kopalniach na Zewnętrznych Rubieżach a przez to galaktyczną ekonomię. A kiedy zabójczy duet wpada na trop Hana, okazuje się on bezbronny w walce o swoje życie. Aby ocalić jego i galaktykę, Luke i Leia muszą sprostać sieci zdrad, terroryzmu oraz ogromnej potędze artefaktu mogącego zaginać czas, przestrzeń a nawet Moc aby doprowadzić do niewyobrażalnych koszmarów.


Tym co najistotniejsze to fakt, że przewijają się tam w sporej ilości Mandalorianie, w tym Mirta Gev. Dla osób lubiących Mando tego okresu (Książka dzieje się w 45 ABY i jest aktualnie najpóźniejszą chronologicznie wydaną książką) pozycja raczej obowiązkowa.

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 11 lipca 2013 19:03:53 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,877 unikalne wizyty