Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Zapowiedź nowego przewodnika "Bounty Hunter Code"
 
KsiążkiJuż 15. października ukaże się kolejny przewodnik w stylu "Jedi Path", zatytułowany "The Bounty Hunter Code: From the Files of Boba Fett". Napiszą go Daniel Wallace, Ryder Windham i Jason Fry.

Kiedy legendarny łowca nagród, Boba Fett, zakończył swój żywot w Jamie Carkoona, Rebelianci odkryli tajną, odporną na strzały walizkę, w której znalazły się osobiste rzeczy Fetta. Ukryta była przez lata, lecz teraz, każdy kto ma na to ochotę, może odkryć jej sekrety...

Naciśnij przycisk, włóż kartę a walizka otworzy się wydając dźwięki i światło. Znajdziesz tam niezwykle ważny tekst. W pewnym momencie swojej kariery Boba Fett zebrał razem najnowsze wydanie Przewodnika Łowców Nagród oraz manifestu Straży Śmierci, tajnego odłamu Mandalorian. Razem tworzą one Kodeks Łowcy Nagród.

To najważniejszy przewodnik dla łowcy nagród. Starsi członkowie Gildii oferują porady dla nowych nabytków, szczegółową listę przedmiotów i technik niezbędnych w "krwawym fachu", a także jak przetrwać na marginesie galaktycznego prawa. Boba Fett dopisał na marginesach swoje uwagi, tak samo jak Greedo, Bossk i Dengar, którzy wcześniej mieli w rękach ową książkę.

Część poświęcona Straży Śmierci - po części informacyjny przewodnik, po części manifest - jest pełen historii, filozofii i dyskusji na temat ubioru Mandalorian: sławnych wizjerów w kształcie litery T, zbroi oraz imponujących plecaków odrzutowych. Ta książka została odebrana przywódcy Straży Śmierci, Torowi Vizsli i przekazana Bobie przez jego ojca, Jango Fetta. Zawiera odręczne notatki od ojca dla syna. Boba zamierzał z kolei przekazać ją swojej córce i także dodał uwagi aby pomóc w jej edukacji. Łowczyni nagród Aurra Sing i pirat Hondo Ohnaka także mieli swój udział w pisaniu komentarzy.

Pod Kodeksem Łowcy Nagród znajduje się pamiętnik Cradosska zatytułowany "Jak zabijać", brutalne wyliczenie jego zasług w drodze na szczyt w Gildii.

Napisany przez twórców "Book of Sith" i "Jedi Path" we współpracy z Lucasfilm, "Kodeks Łowców Nagród" ujawnia kulisy polowań i oferuje wgląd w wymagającą, niebezpieczną i nie rozumianą profesję.


Wśród gadżetów znajdziemy:

- Kodeks łowców nagród
- 48-stronicowy pamiętnik Cradosska, byłego przywódcy Gildii Łowców Nagród, z dedykacją dla Boby Fetta
- Strzałkę z Kamino
- Licencję kapitańską Boby Fetta
- Zezwolenie na posiadanie przez niego broni
- Oficjalną licencję operacyjną Slave I
- Plakat imperialny z podobizną poszukiwanego Hana Solo.

Książka ma kosztować 60 dolarów i zamówić ją można w tym miejscu.
Temat na forum


 
· Urthona dnia 06 czerwca 2013 13:22:24 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,696,170 unikalne wizyty