Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Zapowiedź The Last Jedi
 
KsiążkiJuż 26go lutego swoją premierę będzie miała książka The Last Jedi, pierwotnie zapowiadana jako czwarta część serii Noce Coruscant, obecnie jako książka po prostu do nich nawiązująca, Jej autorami są Michael Reaves i Maya Kaathryn Bohnhoff
Opis:
Bezwzględny Rozkaz 66 wydany przez Imperatora eksterminował Jedi. Garstka pozostałych, którzy wciąż korzystają z Mocy zmuszona jest się ukrywać. Ale nie Jax Pavan, który bezustannie uderza w Imperium jako samotny partyzant oraz ceniony wspólnik grupy Whiplash, tajnej organizacji ruchu Oporu na Coruscant. Teraz podejmuje się on najistotniejszej misji - transportu z Coruscane cennego lidera Whiplash znajdującego się na celowniku zamachowców, na odległy, bezpieczny świat. To ryzykowne zadanie, ale Jax i jego zaufana załoga Far Rangera - wliczając w to niepowstrzymanego droida I-Five - są gotowi użyć swoich umiejętności oraz pojazdu przeciwko wszystkim imperialnym zagrożeniem... z wyjątkiem tego, którego Jax boi się najbardziej. Po galaktyce krążą wieści, że mroczny Lord Sith poległ w pojedynku z rebelianckim bojownikiem o wolność. Ale Jax odkrywa przerażającą prawdę gdy zagłębia się w Moc... tylko po to by dotknąć ciemnej, niemożliwej do pomylenia i złośliwie żywej obecności którą jest Darth Vader. I Jax wie, że Vader nie spocznie dopóki ostatni Jedi nie upadnie.
A co to ma do Manda`Yaim? Ano to, że na stronie wydawnictwa można znaleźć preview książki, w którym uważny czytelnik zauważy pewne spoilery na temat losu Mandalory po-Wojnach-Klonów, można też dowiedzieć się że część akcji będzie działa się na samej planecie (Pojawi się Keldabe czy Oyu`baat)!

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 27 stycznia 2013 19:58:42 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,865 unikalne wizyty