Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Sluis Van
 
Wieści ze ŚwiataNajpierw mały cytat z Ossusa: Sluis Van (w skrócie Sluis lub SV, do roku 1998 - MCRC Eagle) to założona w 1997 roku polska strona internetowa poświęcona jednostkom kosmicznym ze świata Gwiezdnych wojen oraz związanej z nimi technice. Prowadzi ją N'Loriel, wspierany w zakresie materiałowym przez licznych regularnych i nieregularnych współpracowników.
Po tym wprowadzeniu, przechodząc do rzeczy: od jakiegoś czasu pojawiają się na łamach SV opisy statków bezpośrednio dotyczących Mandalorian. I tak, z najnowszych są to: Pancernik Keldabe oraz myśliwce Dunelizard i Kimogila, oba będące swego rodzaju wersjami rozwojowymi Scyk'a który na łamach SV jest już opisany od jakiegoś czasu.
Poza wymienionymi warto zainteresować się także takimi starszymi hasłami jak Droid Bojowy Bazyliszek, Okręt wiezienny typu Lictor, Starviper lub Ścigacz policyjny Pursuer
Warto zajrzeć taże do opisów Patrolowca typu Firespray, no i oczywiście najsławniejsze jednostki z tej kategorii: Slave I.
Jak przystało na Sluis Van, wszystkie opisy są najwyższej jakości, nie pozostaje mi więc nic innego jak gorąco polecić osobą niebywającym tam, by się w to przebogate źródło wiedzy zagłębiły.
 
· X-Yuri dnia 06 maja 2010 16:02:59 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,862 unikalne wizyty