Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Szczegóły polskiego wydania powieści "Revan"
 
KsiążkiJak niedawno informowaliśmy, w marcu w naszym kraju pojawi się oczekiwana przez wielu fanów powieść Drew Karpyshyna pt. "Revan". Dziś mamy więcej szczegółów. Dokładna data wydania to to 29. marca. Przekładu dokonają Aleksandra Jagiełowicz, Grzegorz Ciecieląg i Jerzy Śmiałek. Stron 400, cena 37.80 zł.

Na podstawie najnowszej bestsellerowej gry wideo Old Republic

Coś czai się poza Odległymi Rubieżami: niszczycielskie zło, które unicestwi Republikę - jeśli samotny i pogardzany Jedi go nie powstrzyma.

Revan: bohater, zdrajca, zdobywca, zbawca. Jedi, który opuścił Coruscant, by pokonać Mandalorian, a powrócił jako adept Ciemnej Strony, by zniszczyć Republikę. Rada Jedi przywróciła mu jego dawne życie, ale cena odkupienia była ogromna. Jego wspomnienia wymazano. Wszystko, co mu pozostało, to koszmary. I potworny, nieustanny strach.

Co dokładnie wydarzyło się poza Odległymi Rubieżami? Revan niezupełnie to pamięta, ale nie może też całkiem zapomnieć. Jest pewien, że trafił tam na straszliwą tajemnicę zagrażającą istnieniu Republiki. Nie mając pojęcia, co to za tajemnica ani jak powstrzymać nadciągający chaos, może zawieść, bo jeszcze nigdy nie musiał stawić czoła równie potężnemu i diabolicznemu przeciwnikowi. Lecz tylko śmierć może powstrzymać go przed próbą.


Temat na forum związany z powieścią "Revan".

Ale to nie koniec dobrych wieści dla fanów Mandalorian. W kwietniu ujrzymy bowiem na naszych półkach sklepowych ponowne wydanie adaptacji książkowej "Imperium Kontratakuje", w której występuje Boba Fett, a która będzie miała okładkę z tego plakatu. Adaptację książkową "Nowej Nadziei" ujrzymy w tym samym miesiącu co "Revana", czyli marcu (dokładniej 13. dnia tegoż miesiąca), zaś ostatniego epizodu, "Powrotu Jedi", w maju.
 
· Urthona dnia 13 lutego 2012 15:40:55 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,696,136 unikalne wizyty