Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Premiera Przeznaczenia Jedi 6: Wiru i Magazynu The Clone Wars
 
KsiążkiDziś premierę miały dwie pozycje zawierające pewną dawkę Mando. Pierwszą jest szósta część serii Przeznaczenie Jedi, zatytułowana Wir. Oficjalny opis poniżej:
Jedi i Sithowie walczą teraz ramię w ramię. Lecz jak długo wrogowie mogą pozostać sojusznikami? I jaka jest cena zdrady?
Niespodziewany obrót wydarzeń sprawił, że Luke Skywalker i jego syn Ben sprzymierzyli się z armadą Sithów, wysłaną, by ich zabić. Połączyli siły przeciwko straszliwej potężnej istocie. Lecz gdy jedno zagrożenie zostało pokonane, pojawia się nowe, jeszcze bardziej podstępne.
Luke i Ben muszą nagle uciekać, razem z enigmatyczną i niebezpieczną uczennicą Sithów, Vestarą Khai. Na księżycu Pydyr zostają osaczeni przez niedawnych sojuszników i rozwścieczonych członków zakonu Fallanassich. Ich jedyną nadzieją jest zawarcie nowego przymierza. Ale czy można zaufać Sithom?
Otoczeni przez przeważające siły wrogów ojciec i syn muszą zapobiec katastrofie, która grozi całej galaktyce – zanim będzie za późno…

Cena detaliczna tej mającej 416 stron książki wynosi 37.80 zł, i wg strony wydawnictwa powinna być od dziś w sprzedaży.
Temat na forum

Natomiast drugą mającą dziś premierę pozycją związaną z Mando jest Magazyn The Clone Wars - niestety jest to związek symboliczny, poza Mando widocznymi na okładce, brak w piśmie jakichkolwiek mando-akcentów.

Za to ciekawie zapowiada się następny numer, co prawda nie ma zapowiedzianych żadnych Mando-rzeczy, ale jest wyjątkowo ciekawy prezencik - mały zestaw lego - 8028 Mini TIE Fighter. Kolejny numer w sprzedaży od 24go Lutego.

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 26 stycznia 2012 11:36:18 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,899 unikalne wizyty