Darth Vader 13 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się już dziś
Premiera 9. odcinka The Bad Batch za 2 dni
Doctor Aphra 11 jako część serii War of the Bounty Hunters pojawi się za 7 dni
Premiera Star Wars: The Mandalorian: The Ultimate Visual Guide za 8 dni
Mandalorianin w The Wrath of Darth Maul
 
Książki A to ci ciekawostka, książka The Wrath of Darth Maul wydana została już pare tygodni temu, bo pierwszego stycznia, bez żadnej wspominki na łamach M`y - bo do teraz myśleliśmy że nie ma ku temu powodów. Jednakże w zamieszczonym na łamach serwisu TheForce.net Wywiadzie z Ryderem Windhamem, autorem tej pozycji, można wyczytać informacje że mają w niej swój udział Mandalorianie! Przynajmniej jeden.

Oto przetłumaczony przez Urthonę kawałek wywiadu, ten który dotyczy Mando oczywiście:

Pytanie: Powieść Jamesa Luceno, "Darth Plagueis", jego opowiadanie "Restraint" i nadchodzący odcinek "The Clone Wars" zatytułowany "Brothers" miały na pewno wpływ na historię z książki, ale żadne z nich się jeszcze nie ukazało kiedy pracowałeś nad powieścią. Z czym musiałeś pracować?
Odpowiedź: Krótko po tym jak dostałem zlecenie na napisanie o Maulu, dowiedziałem się, że JL pracuje nad Restraint, and Lucasfilm zachęcił nas, żebyśmy porozmawiali aby nasze historie się "przemieszały". Nigdy nie spotkałem ani nie rozmawiałem z Jimem więc ucinaliśmy sobie długie pogawędki przez telefon, co było dla mnie przyjemnością. Miał bardzo dużo pomysłów. Wymyślił Akademię Orsis, mandaloriańskiego nauczyciela i walkę Maula z Siostrami Nocy, a ja stworzyłem imię tego nauczyciela i kolegów Maula z Akademii. Wysłał mi szkic "Restraint" a ja jemu kawałek mojej książki. Z początku chciałem doprowadzić do wydarzeń z "Restraint" ale edytorzy zachęcili mnie do adaptacji historii Jima z perspektywy Maula. Myślę, że moim jedynym ważnym wkładem do opowiadania napisanego przez Jima była sugestia, że Maul musiał coś zrobić aby przełożona Sióstr Nocy, Talzin, miała wobec niego dług, i pomyślałem, że to bardziej wpasuje się w nadchodzące epizody TCW albo przynajmniej w to, co o nich wiedziałem.

Co do odcinka "Brothers", było to tak tajne, że LucasFilm Animation nie chciało ujawniać scenariusza. Leland Chee opisał mi tylko pojawienie się Maula przez telefon i zacytował parę jego dialogów. Leland dał mi wszystko czego potrzebowałem do skończenia pracy.


Jeśli jesteście ciekawi szczegółów na temat tego Mandalorianina, znajdziecie je w jego haśle na wookieepedii - Meltch Krakko. Siłą rzeczy hasło pełne jest informacji spoilerowych na jego temat, więc czytanie na własną odpowiedzialność!
Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 24 stycznia 2012 13:38:44 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2021
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 15,695,870 unikalne wizyty