Premiera Zdrady
 
Komiksy Dziś swą premierę ma trzecie w tym roku "Wydanie Specjalne" magazynu Star Wars Komiks. Znajdziemy w nim komiks o tytule "Zdrada". Mimo, że ani opis ani przykładowe plansze nie zdradzają w żaden sposób, jakoby mógł on być związany z tematyką strony, w środku "swój kawałek" do odegrania dostanie Boba Fett.
Opis autorstwa wydawnictwa:
Na kilka tygodni przed wydarzeniami przedstawionymi w "Nowej nadziei", gdy Gwiazda śmierci jest przygotowana do swej pierwszej pamiętnej misji, frakcja głodnych władzy wielkich moffów oraz imperialnych oficerów wciela w życie niebezpieczny plan, którego celem jest zabicie Imperatora wraz z Darthem Vaderem i przejęcie władzy nad Imperium.
Kiedy informacja o pojawieniu się Jedi na jednym z dalekich światów odciąga Vadera od swego mistrza, frakcja wykonuje swój pierwszy ruch. Jednak nawet nagroda jaką jest galaktyka może nie wystarczyć na zaspokojenie ambicji niektórych spiskowców. Ich plan zaczyna się wkrótce komplikować, a nie można zapominać jak fatalne w skutkach może być niedocenianie przebiegłości ich głównego celu, imperatora Palpatine!

Za scenariusz odpowiada Scott Allie a rysunkami zajął się Ryan Benjamin. Przekładu dokonał Maciej Drewnowski.
Za 96 stronicowy komiks zapłacić trzeba 9.99zł.
Przykładowe plansze:

Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 02 września 2011 06:32:34 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,694 unikalne wizyty