Premiera SWK 07/11
 
KomiksyJak wspominaliśmyu parę dni temu, dziś premierę ma siódmy w tym roku numer magazynu Star Wars Komiks. Co ciekawe, niektórzy szczęśliwcy (np. w Wodzisławiu Ślaskim lub Pszczynie) mogli kupić ten numer już w dniu wczorajszym.
W komiksie znajdziemy:
"Atak z cienia" (Striking from the Shadows, Republic #63) - Dalszy ciąg przygód Quinlana Vosa, który przeniknął do najbliższego otoczenia hrabiego Dooku. O wcześniejszych wydarzeniach z udziałem tego szpiega Jedi opowiadają komiksy, które zamieściliśmy w tegorocznych numerach 2, 4 i 5. Quinlan w roli agenta bez przerwy styka się z ciemną stroną Mocy. Ryzyko, że jej ulegnie, staje się coraz większe.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, okładka Brian Ching i Brad Anderson.
"Zdobycz" (Prey, Tales #11) - Han Solo w młodym wieku wstąpił do imperialnej akademii, po czym rozpoczął służbę w armii. Jego kariera wojskowa skończyła się, gdy wbrew rozkazom uratował niewolnika z rasy Wookieech, Chewbaccę (o czym można przeczytać w „Star Wars Komiks” 3/2011). Jego niesubordynacja wzbudziła gniew Imperium i Hana ściga nie tylko sam Darth Vader, ale także Boba Fett.
Scenariusz i rysunki Kia Asamiya, kolory Dave Stewart.
Za tłumaczenie odpowiadają Zbyszek Grzędowicz i Maciek Drewnowski. Za 48 stronicowy komiks przyjdzie nam zapłacić standardową dla SWK cenę - 6,50 zł. Poniżej przykładowe plansze wraz z okładką.


Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 16 lipca 2011 06:15:56 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,709 unikalne wizyty