Zapowiedź SWK, Premiera RSR
 
KomiksyDo sprzedaży trafił kolejny, szósty już tom serii Rycerze Starej Republiki o tytule Oczyszczenie. Jego fabuła prezentuje się nastepująco:
Misja zbiegłego padawana Zayne'a Carricka mająca na celu oczyszczenie jego imienia nareszcie zakończy się w tej historii. Zayne i jego towarzysz Gryph podążają nową ścieżką i odsłaniają mroczne działania Sekretnego Zgromadzenia Jedi. Te działania nie tylko zabierają ich na rodzinną planetę jednego z byłych mistrzów Zayne’a, ale także do jednego z najlepiej strzeżonych miejsc na planecie – magazynu artefaktów Sithów. Jednak jego dni jako renegata na tym się nie skończą. Zayne poszukując sprawiedliwości wyruszy na Coruscant, gdzie zmierzy się ze swoim mistrzem, Lucienem Draay’em, i członkami Zgromadzenia Jedi w ostatecznej rozgrywce, która zakończy jego dni jako uciekiniera w ten czy inny sposób.
Na wydanie składają się komiksy wydane w zeszytach 29-35 serii KOTOR, za scenariusz odpowiada tradycyjnie John Jackson Miller, a rysunkami zajęli się Brian Ching i Bong Dazo, tłumaczenie wykonał zaś Jacek Drewnowski. 168 stron komiksu kosztuje 39zł, a przykładowe plansze oraz okładkę można zobaczyć poniżej. Osobiście gorąco polecam!


Za parę dni, 16 lipca do sprzedaży trafi zaś kolejny, siódmy w tym roku numer Star Wars Komiks. Znajdzie się w nim:
"Atak z cienia" (Striking from the Shadows, Republic #63) - Dalszy ciąg przygód Quinlana Vosa, który przeniknął do najbliższego otoczenia hrabiego Dooku. O wcześniejszych wydarzeniach z udziałem tego szpiega Jedi opowiadają komiksy, które zamieściliśmy w tegorocznych numerach 2, 4 i 5. Quinlan w roli agenta bez przerwy styka się z ciemną stroną Mocy. Ryzyko, że jej ulegnie, staje się coraz większe.
Scenariusz John Ostrander, rysunki Jan Duursema, tusz Dan Parsons, kolory Brad Anderson, okładka Brian Ching i Brad Anderson.
"Zdobycz" (Prey, Tales #11) - Han Solo w młodym wieku wstąpił do imperialnej akademii, po czym rozpoczął służbę w armii. Jego kariera wojskowa skończyła się, gdy wbrew rozkazom uratował niewolnika z rasy Wookieech, Chewbaccę (o czym można przeczytać w „Star Wars Komiks” 3/2011). Jego niesubordynacja wzbudziła gniew Imperium i Hana ściga nie tylko sam Darth Vader, ale także Boba Fett.
Scenariusz i rysunki Kia Asamiya, kolory Dave Stewart.
Za tłumaczenie odpowiadają Zbyszek Grzędowicz i Maciek Drewnowski. Za 48 stronicowy komiks przyjdzie nam zapłacić standardową dla SWK cenę - 6,50 zł. Poniżej przykładowe plansze wraz z okładką.


Temat na forum
 
· X-Yuri dnia 12 lipca 2011 23:08:33 · Drukuj
Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 19,658,648 unikalne wizyty