Relacja Remcon
 Okiem Shaggiego:

W dniach 24-26luty odbył się Remcon w Gdańsku na którym po raz pierwszy pojawiło się Manda’Yaim. Pojawiliśmy się tam liczna ekipą. I przygotowaliśmy kilka atrakcji, takich jak prelekcje konkursu czy warsztaty. Pierwszego dnia mieliśmy okazje porozglądać się po konwencie po większość naszych atrakcji była w sobotę i w niedzielę. Konwent okazał się całkiem spory i było naprawdę dużo ludzi niestety było mało miejsca na prelekcje przez co było ich niewiele.

W sobotę mieliśmy kilka atrakcji z czego największym zainteresowaniem cieszyła się szermierka. W czasie wolnym sporo czasu siedzieliśmy w strefie chilloutu która była naprawdę duża co było plusem. Nie było ścisku i można było tam spokojnie porozmawiać i się po integrować a także poznać nowe osoby. Na terenie konwentu udało się Naście porobić nam super zdjęcia. Zwieńczeniem soboty była prelekcja castoraCasthora o statkach w gwiezdnych wojnach.

Niedzielę zaczęliśmy od warsztatów dla dzieci oraz konkursu wiedzy o mandalorianach który prowadziłem razem z Juku Na konkursie było kilka osób i z Manda 'Yaim i z poza. Pytania zadawaliśmy zarówno z kanonu jak i legend. mieliśmy nawet szybką rundę z pytaniami muzycznymi. Jednak mimo takiej szerokiej gamy różnych pytań wygrał nasz Mandalor. Marik

Ogólnie konwent był udany tym większe uznanie dla organizatorów, którzy po raz pierwszy zrobili tak duży konwent a udało im się to lepiej niż nie jednym wieloletnim konwentom.

 

Komentarze
 
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
 

Dodaj komentarz
 
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
 
 

Społeczność
  *Newsy
*Nadchodzące wydarzenia
*Ostatnie komentarze
O nas
About us
Über uns
*Członkowie
*Struktura
*M`Y w akcji
*Historia Organizacji *Regulamin
*Rekrutacja
*Logowanie
M`y naInstagramie
M`y na Facebooku
Kontakt: kontakt@mandayaim.com
Copyright © 2009-2023
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3. 22,227,162 unikalne wizyty